"Полювання вдалося": Бійці Kraken показали знищену ворожу техніку та ліквідованих окупантів (відео)

Збройні сили України продовжують завдавати значних втрат російським окупаційним військам. Бійці спеціального розвідувально-диверсійного підрозділу Головного управління розвідки KRAKEN показали знищену ворожу техніку та ліквідованих окупантів, передають Патріоти України.

Відповідне відео опублікував Telegram-канал "Третя Сила". "Kraken на полюванні", – йдеться в коментарі до нього. На кадрах видно професіональну роботу українських захисників. Зокрема, зафільмовано десятки одиниць повністю спаленої техніки, а також машин ворога. Ліквідовані окупанти лежать просто на вулицях, деяких впізнати вже неможливо.

Варто зазначити, що самі російські військові, судячи з перехоплень їхніх телефонних розмов, нажахані через український спеціальний підрозділ "KRAKEN". Окупанти визнають, що українські воїни працюють дуже ефективно. Такими темпами "KRAKEN" може стати такою ж "страшилкою" для ЗС РФ, як і легендарний полк "Азов".

Обережно, кадри 18+!

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...