Воїни Збройних сил України показали, як знищують окупантів із російської армії за допомогою самохідної артилерійської установки "Богдана". На одному з напрямків на фронті вдалося ліквідувати групу російських військових, передають Патріоти України.
Вдалу операцію провели бійці з 1-ї окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна. Відео опублікували на Facebook-сторінці бригади.
Як зазначили українські військові, загарбники в цей час намагалися здійснити масований наступ, однак САУ 2С22 "Богдана" змінила їхні плани. "Утилізація російських загарбників в експрес-режимі продовжується!" – вказано у повідомленні. Де саме відбулася потужна демілітаризація "другої армії світу" захисники України не уточнили.
Зазначимо, що 2С22 "Богдана" – це перша українська колісна самохідна гаубиця, що розроблена під стандарт НАТО з калібром 155 мм. Уперше цю техніку було продемонстровано у 2018 році, сьогодні ж воїни ЗСУ активно використовують її на полі бою.
За даними президента України Володимира Зеленського, темпи виробництва 155-мм САУ 2С22 "Богдана" становлять шість одиниць на місяць.
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...