"Полювання" вдалося! Українські морпіхи за тиждень знищили понад 230 окупантів та розбили три командні пункти РФ

Українські морпіхи продовжують бити ворога на всіх фронтах. Упродовж минулого тижня підрозділи морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України знищили понад 230 російських окупантів. Також знищено чимало ворожої техніки, 3 ворожих пунктів управління та командно-спостережних пунктів і 5 складів росіян. Про це повідомили у ВМС ЗСУ,

Там зазначили, що військовослужбовці військових частин та підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України у складі угруповань як і раніше продовжують давати гідну відсіч агресору. Упродовж минулого тижня артилерійські військові частини та підрозділи ВМС били по російських окупантах і завдали їм серйозних втрат.

"За уточненими даними в період з 6.08.2022 по 12.08.2022 наші воїни знищили: особового складу – понад 230 загарбників, танків – 3, ББМ (БМП, БТР) – 8, САУ – 7, причіпної артилерії – 7, РСЗО – 3, ЗРК "ТОР" – 1, мінометних розрахунків – 6, автомобільної техніки – 11, спеціальної техніки – 5, пунктів управління та командно-спостережних пунктів – 3, а також складів з ПММ – 4 та складів з боєприпасами – 1", – повідомили у ВМС ЗСУ.

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...

Повний крах: Українські дрони руйнують імперські мрії Путіна щодо Криму, - The Washington Post

четвер, 25 червень 2026, 21:58

Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....