
Українські військові продовжують демобілізувати найманців із російської ПВК "Вагнер". Нещодавно вони ліквідували чергову групу окупантів на одній із ділянок фронту, передають Патріоти України.
Наші воїни вдарили по вагнерівцях, які переносили з однієї позиції на іншу свого загиблого чи пораненого товарища по службі. Відповідне відео опублікували в Telegram-каналі "Стратком ЗСУ Дійти до місця призначення росіянам не вдалося. Спочатку прямим ударом ЗСУ знищили чотирьох із них.
Тим загарбникам, які йшли попереду, вдалося врятуватися, після чого вони намагалися сховатися на іншій замаскованій позиції. Забираючись геть, найманці лише кинули оком на тіло свого загиблого товариша.Нова схованка не допомогла бойовикам ПВК "Вагнер" залишитися живими – воїни ЗСУ виявили й успішно "демілітаризували" противника.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...