"Полювання" вдалося: Воїни ЗСУ показали, як нищать найманців ПВК "Вагнер" (відео)

Українські військові продовжують демобілізувати найманців із російської ПВК "Вагнер". Нещодавно вони ліквідували чергову групу окупантів на одній із ділянок фронту, передають Патріоти України.

Наші воїни вдарили по вагнерівцях, які переносили з однієї позиції на іншу свого загиблого чи пораненого товарища по службі. Відповідне відео опублікували в Telegram-каналі "Стратком ЗСУ Дійти до місця призначення росіянам не вдалося. Спочатку прямим ударом ЗСУ знищили чотирьох із них.

Тим загарбникам, які йшли попереду, вдалося врятуватися, після чого вони намагалися сховатися на іншій замаскованій позиції. Забираючись геть, найманці лише кинули оком на тіло свого загиблого товариша.Нова схованка не допомогла бойовикам ПВК "Вагнер" залишитися живими – воїни ЗСУ виявили й успішно "демілітаризували" противника.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...