
Бійці тероборони з Волині знищили ворожу станцію РЕБ на одній з ділянок фронту. Вони запустили дрон просто у бліндаж окупантів, звідки працювала станція радіоелектронної боротьби. Про це повідомляє пресслужба 100-ї бригади територіальної оборони, передають Патріоти України.
"Бійці Ковельського батальйону Волинської бригади тероборони за допомогою ударних FPV-дронів знищили ворожий бліндаж, з якого за даними розвідки працював засіб РЕБ, а також бійницю, з якої вівся вогонь. Далі буде ще бавовняніше – аж до повного звільнення усіх окупованих територій України", – йдеться в описі до відео. На опублікованих кадрах видно, як FPV-дрон мчить на зустріч з ворожою РЕБ просто у бліндаж окупантів. Також бійці оприлюднили відео "прильоту" у бійницю.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...