"Полював" на авто: У США зловили небезпечного російського шпигуна (фото)

Міністерство юстиції США заявило про арешт російського шпигуна. Затриманим виявився громадянин Мексики Ектор Алехандро Кабрера Фуентес, якого росіяни завербували в 2019 році, передають Патріоти України.

За даними прес-служби відомства, шпигун працював в Сінгапурі в якості "професійного дослідника" до того, як його завербували. У США він уже діяв як російський агент.

За даними слідства, Фуентес їздив в Москву в лютому цього року, де зустрічався з російським чиновником. На зустрічі росіянин доручив мексиканцю знайти автомобіль, який належить "джерелу в уряді США", і записати його реєстраційний номер.

13 лютого Фуентес прибув в США з тимчасової бізнес-візою, після чого його бачили у місця, де проживає об'єкт спостереження. З ним була жінка, яка фотографувала номерний знак автомобіля. За непідтвердженою інформацією, це була дружина Фуентеса.

16 лютого пара прибула в міжнародний аеропорт Майамі, щоб покинути США, але була затримана.

Сам Фуентас вже заявив, що чиновник, який давав йому завдання, працював у Федеральній службі безпеки Росії. Суд над ним відбудеться 3 березня.

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...