"Полк на зв'язку", - екскомандир "Азова" Білецький (відео)

Через 2-3 доби Маріупольський гарнізон надасть чітку інформацію про операцію евакуації захисників з Азовсталі. Про це сказав колишній командир полку "Азов" Андрій Білецький, передають Патріоти України.

"Понад 80 діб вони стримували ворога в оточенні, при величезній чисельній перевазі ворога, жахливих авіаційних, корабельних, артилерійських бомбардуваннях і так далі.

Вони зробили речі, які, безумовно, увійдуть у підручники військової історії.

Зараз головне завдання - врятувати сталевих людей. Вони ще знадобляться, безумовно, Україні. Головне зараз не зашкодити своїми домислами, ідеями, якимись інсайдами операції з порятунку бійців.

У мене велике прохання до всіх, хто хоче поділитися думками про те, що відбувається на Азовсталі, або до тих, хто має якісь секрети, інсайди і хоче зі всім світом поділитися ними - залиште їх при собі, як і власні думки", - заявив Білецький.

"На цей час можу сказати, що гарнізон, полк на зв'язку. Я знаю, що там відбувається. Гарнізон на місці, гарнізон зі зброєю в руках. Все буде добре. Все буде Україна. Не нашкодьте. Слава Україні!", - сказав колишній командир.

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...

У Пентагоні відреагували на рішення Польщі про припинення військової допомоги Україні

четвер, 21 вересень 2023, 22:27

Міністерство оборони США заявило, що рішення Польщі припинити постачання зброї Україні є "суверенним рішенням". Про це пише CNN з посиланням на брифінг прес-секретаря Пентагону генерала Патріка Райдера, передають Патріоти України. "Ми завжди говорили, ...