Посягнули на "святе": Полковник Путіна побив підлеглих за обстріл охорони Башара Асада в Сирії

4 червня 2020 російські ЗМІ з посиланням на судові рішення повідомили, що Владикавказький гарнізонний військовий суд оштрафував на 350 тисяч рублів заступника командира 19-ї окремої мотострілецької бригади (19 ОМСБр) ЗС РФ полковника Євгена Телешева за побиття їм своїх підлеглих після обстрілу охорони президента Сирії Башара Асада на командному пункті Дейр-ез-Зор влітку 2019 року, передають Патріоти України.

Деталі судової справи проти полковника ЗС РФ

За даними суду, Євген Телешев, перебуваючи у відрядженні в Сирії, виконував обов’язки начальника оперативної групи на тактичному напрямі Еш-Шола. Він заявив в суді, що з травня по липень 2019 року на ввіреній йому ділянці була напружена обстановка: напад на командний пункт і дорожньо-транспортна пригода з російськими військовослужбовцями, в результаті якої загинули громадяни Сирії .

Вранці 23 липня 2019 року в службовому кабінеті командного пункту Дейр-ез-Зор полковник Телешев побив двох військовослужбовців: стрілка і його безпосереднього начальника. У них діагностували струс головного мозку.

Причини побиття підлеглих він пояснив тим, що невтримався коли дізнався від командувача угрупованням російських військ генерал-полковника Андрія Сердюкова про те, що один з його підлеглих стрілків, перебуваючи на бойовому посту, вистрілив в автомобіль співробітників служби безпеки Сирійської Арабської Республіки (САР), і куля пробила скло машини.

Військовий суд, прийнявши до уваги заслуги полковника і бойові нагороди, а також добровільне відшкодування потерпілим моральної шкоди по 70 тисяч рублів кожному, вирішив застосувати до Телешева м’якіше покарання, ніж передбачено статтею 286 КК РФ ( «Перевищення службових повноважень»). У вироку суд вказав, що підсудний скоїв злочин, нібито побоюючись виникнення конфлікту з місцевим населенням і охороною САР, а також повторення інциденту. Полковника засудили до штрафу. Це рішення було оскаржене потерпілими, які вимагали, щоб Телешева позбавили волі, зняли з посади і він відшкодував близько 1 млн. рублів. Але Південний окружний військовий суд залишив їх оскарження без задоволення.

Чисельність військ РФ на кордоні з Україною невдовзі має подвоїтись, - ОПУ

понеділок, 12 квітень 2021, 22:05

Машовець подякував за підтримку Швецією суверенітету й територіальної цілісності України. Він привернув увагу до нарощування Росією військових сил вздовж українських кордонів, "у результаті чого їхня чисельність невдовзі має подвоїтись", а також до заг...

Не платив за комуналку: Тупицького виселили з Конча-Заспи, суддя обурений

понеділок, 12 квітень 2021, 21:50

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами (ДУС) розірвав договір про користування будинком з головою Конституційного Суду Олександром Тупицьким, указ про призначення якого суддею скасував президент Володимир Зеленський і який неда...