Полонених катували гарячою парою: У Лівії виявлено крематорії російської банди "Вагнера"

Крім росіян, тортурами і вбивствами займалося, зокрема, угруповання найманців з племені Кані, що живе на сході Лівії.

В м Тархуна в Лівії виявлені камери для тортур, що використовувалися найманцями Хафтара і російською бандою Вагнера. Матеріали про злочини поширив лівійський телеканал February, повідомляють Патріоти України із посиланням на агентство Anadolu.

Одиночні камери мають низькі стелі, що не дає ув'язненим можливості випростатися у повний зріст. Полонених і заручників витончено катували: їх обдавали гарячою парою з верхніх частин камер. Телеканал назвав такі камери крематоріями. Крім росіян, тортурами і вбивствами займалося, зокрема, угруповання найманців з племені Кані, що живе на сході Лівії.
Одна з останніх страшних знахідок, які свідчать про жорстокість хафтарівців і росіян, була виявлена в Тархуні. Там знайдені факти жахливого злочину московської банди Вагнера. Виявлена могила цілої сім'ї в кількості 21 особи. Всі члени сім'ї - чоловік, дружина, діти, брати, сестри та ін. були жорстоко закатовані насмерть і закопані на території двору їхнього будинку.
Напередодні в МЗС Лівії повідомили, що Міжнародний кримінальний суд в Гаазі направить до Лівії групу експертів для розслідування військових злочинів, скоєних Хафтаром і російською бандою Вагнера в околицях Тріполі, а також в районі міста Тархуна.

"Дозор" отримав партію гвинтівок UAR-15

середа, 5 серпень 2020, 0:40

Державна прикордонна служба України отримала партію гвинтівок UAR-15 під патрон 5,56×45 мм для озброєння спецпризначенців. «Це найбільш поширений калібр зброї в країнах Північноатлантичного Альянсу. Планується, що UAR-15 повністю замінить автомат Калаш...

З архіву ПУ. "При Януковиче было лучше!": У партію "Слуга народу" Зеленського потрапив затятий противник Майдану (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 23:55

Блогер Макс Бужанський, який балотується в Верховну Раду за мажоритарним округом від партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", відкрито виступав проти Революції Гідності і підтримував диктаторів СРСР, повідомляють Патріоти Україн...