Полонених катували гарячою парою: У Лівії виявлено крематорії російської банди "Вагнера"

Крім росіян, тортурами і вбивствами займалося, зокрема, угруповання найманців з племені Кані, що живе на сході Лівії.

В м Тархуна в Лівії виявлені камери для тортур, що використовувалися найманцями Хафтара і російською бандою Вагнера. Матеріали про злочини поширив лівійський телеканал February, повідомляють Патріоти України із посиланням на агентство Anadolu.

Одиночні камери мають низькі стелі, що не дає ув'язненим можливості випростатися у повний зріст. Полонених і заручників витончено катували: їх обдавали гарячою парою з верхніх частин камер. Телеканал назвав такі камери крематоріями. Крім росіян, тортурами і вбивствами займалося, зокрема, угруповання найманців з племені Кані, що живе на сході Лівії.
Одна з останніх страшних знахідок, які свідчать про жорстокість хафтарівців і росіян, була виявлена в Тархуні. Там знайдені факти жахливого злочину московської банди Вагнера. Виявлена могила цілої сім'ї в кількості 21 особи. Всі члени сім'ї - чоловік, дружина, діти, брати, сестри та ін. були жорстоко закатовані насмерть і закопані на території двору їхнього будинку.
Напередодні в МЗС Лівії повідомили, що Міжнародний кримінальний суд в Гаазі направить до Лівії групу експертів для розслідування військових злочинів, скоєних Хафтаром і російською бандою Вагнера в околицях Тріполі, а також в районі міста Тархуна.

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...