
Солдат РФ розповів дружині чи подрузі про те, як не брав у полон, а розстрілював українських бійців. Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові окупанта, повідомляють Патріоти України із посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.
Військовослужбовець Росії описує свої військові злочини, а його співрозмовниця підбадьорює, кажучи, що так і треба. "Та ми вже після, вважай, зачищали, добивали їх та й усе", – каже окупант.
На це співрозмовниця військовослужбовця каже: "Та їх взагалі давити треба всіх підряд… їх нема чого шкодувати! правильно".
На цьому окупант не зупиняється та продовжує ділитися подробицями своїх злочинів. "Один – живий ще, кричить: "Не стріляй! не вбивай!" Я його пристрелив", – каже він. Також солдат країни-агресорки розповів те, що в його армії не беруть полонених.
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...