"Полонених не беремо": Окупант розповів дружині про свої військові злочини (аудіо 16+)

Солдат РФ розповів дружині чи подрузі про те, як не брав у полон, а розстрілював українських бійців. Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові окупанта, повідомляють Патріоти України із посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.

Військовослужбовець Росії описує свої військові злочини, а його співрозмовниця підбадьорює, кажучи, що так і треба. "Та ми вже після, вважай, зачищали, добивали їх та й усе", – каже окупант.

На це співрозмовниця військовослужбовця каже: "Та їх взагалі давити треба всіх підряд… їх нема чого шкодувати! правильно".

На цьому окупант не зупиняється та продовжує ділитися подробицями своїх злочинів. "Один – живий ще, кричить: "Не стріляй! не вбивай!" Я його пристрелив", – каже він. Також солдат країни-агресорки розповів те, що в його армії не беруть полонених.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...