Польща під прицілом хакерів РФ - повідомляють про спроби атак на водо- та енергосистеми

Розвідувальна служба Польща заявила про серію кібератак, які, за її даними, здійснювали російські хакери проти критичної інфраструктури країни, передають Патріоти України.

Йдеться про спроби атак на енергетичну систему та об’єкти водопостачання, зокрема водоочисні споруди. За даними польської сторони, останнім часом було зафіксовано кілька інцидентів, спрямованих на енергомережу.

Також повідомляється, що під час атак на щонайменше п’ять водоочисних об’єктів зловмисники могли отримати доступ або спробувати отримати контроль над промисловим обладнанням.

Польські спецслужби розглядають ці інциденти як частину ширших кібератак на критичну інфраструктуру країни, яка включає енергетику, водопостачання та інші життєво важливі системи.

Від Ордена Білого Орла відмовився і Віктор Ющенко

субота, 20 червень 2026, 21:24

Третій Президент України Віктор Ющенко вирішив повернути Орден Білого Орла на знак незгоди з рішенням Кароля Навроцького. Про це повідомила журналістка Ірина Ванникова, прессекретарка Ющенка за часів його президентської каденції, передають Патріоти Укр...

"Не для того Україна прийняла бій від Росії, щоб вже інші країни диктували кого нам шанувати": від ордена "Білого Орла" відмовився і Леонід Кучма

субота, 20 червень 2026, 21:19

Через рішення президента Польщі Кароля Навроцького позбавити президента України Володимира Зеленського польського ордена "Білого Орла" президент України 1994-2005 років Леонід Кучма вирішив відмовитися від цього ордена, яким був нагороджений ще 1997 року