Щерський заявив, що позиція адміністрації президента Джо Байдена "не зовсім послідовна".
Він зазначив, що поділяє критику, яку у Вашингтоні висловлено усно на адресу газопроводу, який через Балтійське море має з’єднати Росію та Німеччину. Проте, додав міністр, він не поділяє надії, про яку кажуть американці, що деяке послаблення може довести до діалогу, завдяки чому буде можливою зміна профілю інвестиції.
"Це послаблює можливість впливати на майбутнє проєкту, саме через цю непослідовність. Я переконаний, що в довгостроковій перспективі завершення проєкту "Північний потік-2" діятиме на шкоду Європи, на шкоду євроатлантичних відносин і матиме далекосяжні наслідки, які сьогодні все ще можна затримати", – оцінив керівник Бюро міжнародної політики в Канцелярії президента.
Як повідомлялося, адміністрація президента США Джо Байдена вирішила відмовитися від санкцій проти компанії-оператора "Північного потоку-2" - Nord Stream 2 AG і її керуючого директора Матіаса Варніга.
Водночас Держдепартамент США запропонував ввести санкції щодо чотирьох російських суден, які беруть участь в будівництві "Північного потоку-2", і чотирьох пов'язаних з проєктом компаній.
Речник Кремля Дмітрій Пєсков назвав відмову США від введення санкцій проти оператора "Північного потоку - 2" позитивним сигналом.
Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець вважає, що противник на всіх напрямках фронту орієнтується на тривалий тиск своїми піхотними підрозділами. Про це він розповів в етері "Еспресо", передають Патріоти України. "...
Джерела Bloomberg повідомляють, що прем’єрка Італії Джорджа Мелоні, яка публічно демонструє підтримку Дональду Трампу, насправді має серйозні побоювання щодо поведінки американського президента, передають Патріоти України. За словами італійських поса...