
Влада Польщі оголосила про плани розмістити на кордоні 250 танків Abrams. Як повідомив польський міністр оборони Маріуш Блащак в ефірі «Радіо Польща», танки будуть дислокуватися на сході країни, зазначають Патріоти України.
«250 найсучасніших танків, які будуть дислокуватися на сході Польщі», - зазначив Блащак.
Він додав, що танки Варшава купить у США. Польща розраховує отримати машини в 2022 році. Йдеться про модифікацію танків M1A2 Abrams SEPv3.
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...