
Влада Польщі оголосила про плани розмістити на кордоні 250 танків Abrams. Як повідомив польський міністр оборони Маріуш Блащак в ефірі «Радіо Польща», танки будуть дислокуватися на сході країни, зазначають Патріоти України.
«250 найсучасніших танків, які будуть дислокуватися на сході Польщі», - зазначив Блащак.
Він додав, що танки Варшава купить у США. Польща розраховує отримати машини в 2022 році. Йдеться про модифікацію танків M1A2 Abrams SEPv3.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали:
Путін може спробувати випробувати НАТО на міцність, однак зробить це неочевидними методами, які можуть виявитися несподіваними для Альянсу. Про це в етері Еспресо та Slawa.TV сказав письменник та експерт з безпеки Едвард Лукас в інтерв'ю ведучому прогр...