Польща вже готова передати Україні 60 модернізованих за стандартами НАТО танків Т-72 та 14 Leopard-2, - Моравецький

Варшава готова передати Києву 60 польських танків PT-91 (модернізована версія Т-72), а також 14 танків Leopard 2. Про це повідомив прем'єр-міністр Матеуш Моравецький.

"Польща була першою країною, яка поставила 250 танків (до України. - Ред.) Зараз ми готові відправити 60 наших модернізованих танків PT-91, а також 14 танків Leopard 2", - сказав він.

Моравецький наголосив, що для України зараз дуже важливими є сучасні танки, враховуючи, що Росія їх, танків, може мати від кількох до 15-ти тисяч.

"Якщо ми не хочемо, щоб Україна програла, ми маємо бути дуже відкритими та наполегливими у своїй підтримці", - додав глава уряду Польщі.

Механік Харківського метрополітену працював на розвідку РФ

четвер, 21 вересень 2023, 20:16

18 вересня Київський районний суд Харкова виніс вирок електромеханіку комунального підприємства "Харківський метрополітен" Сергію Кравченку, який передавав дані Головному розвідувальному управлінню Росії про дислокацію та пересування підрозділів україн...

"Росія почала серію атак": Військовий експерт розтлумачив масований удар по Україні 21 вересня

четвер, 21 вересень 2023, 18:59

Сьогоднішня ракетна атака може бути початком масштабної серії ударів по енергетиці. Про це в коментарі для ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України. "Під час цієї ракетно...