Польща "залила сала за шкуру" ще й Німеччині: Шольц погрожує поновити прикордонний контроль

Німеччина пригрозила Польщі відновленням прикордонного контролю через міграційний скандал, який спалахнув між Варшавою та Берліном.

Як пише Bloomberg, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав польський уряд розслідувати повідомлення про сотні тисяч незаконно виданих робочих віз. Він пообіцяв обговорити це питання з польським урядом, попередивши про можливість запровадження прикордонного контролю між державами.

Про те що Німеччина може відновити контроль на кордоні з Польщею та Чехією також заявила міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер.

"І Шольц, і Фезер раніше чинили опір закликам запровадити прикордонний контроль, і коментарі показують, з яким тиском стикається уряд, щоб реагувати на зростаючу кількість прибулих без документів", – зазначає Bloomberg.

Згідно з даними німецького уряду, у першій половині цього року на кордоні з Польщею було заарештовано понад 12 тисяч нелегальних мігрантів.

Європейський Союз також розглядає повідомлення про те, що мігранти в’їжджали до Польщі за нелегально оформленими робочими візами, за які урядовці нібито отримували хабарі. Правий уряд Польщі тривалий час критикував ліберальну імміграційну політику Німеччини та відмовлявся прийняти загальноєвропейську політику щодо біженців.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...