Польща збирається зупинити "Північний потік-2"

У Польщі переконані, що запуск російського газопроводу “Північний потік-2” ще можливо зупинити, повідомляють Патріоти України з посиланням на “Укрінформ”.

“Ми вважаємо, що не пізно зупинити проєкт, попри його серйозну стадію реалізації. Ми сподіваємося, що адміністрація США ще раз проаналізує його і вирішить скасувати винятки (про виведення людей та компаній з-під санкцій – ред.), що шкодить європейським союзникам”,- заявив Шинковський вел Сеньк.

Він підкреслив, що завершення проєкту призведе до домінування “Газпрому” та послабить позиції України.

Водночас члени комісії Сейму у закордонних справах ухвалили у п’ятницю резолюцію, в якій закликали Німеччину, а також інші країни ЄС та НАТО, заблокувати будівництво.

“Сейм Польщі, відчуваючи солідарність з нашими східноєвропейськими сусідами, яким загрожує російський експансіонізм, особливо з Україною, закликає ЄС та інші країни-члени, у першу чергу Німеччину, як нашого союзника по НАТО і партнера в ЄС, відмовитися від будь-якої підтримки щодо реалізації проєкту газопроводу Nord Stream 2 і здійснити кроки у напрямку негайного і реального припинення будівництва”, – йдеться у резолюції.

Глава МЗС Польщі Збігнєв Рау в інтерв’ю виданню Rzeczpospolita зазначив, що завершеннягазопроводу може зміцнити спільні інтереси Німеччини та Росії і становитиме загрозу для миру в Європі.

“Зросте воєнна загроза для України, а також для країн НАТО”,- підкреслив Рау.

Міністр наголосив, що з самого початку намір Росії полягав у руйнуванні єдності Європи. Він додав, що у цю пастку потрапила Німеччина, а зараз потрапляє й адміністрація президента США.

Спецпідрозділ ГРУ РФ вербує диверсантів в Європі через Telegram і TikTok: Що відомо про схему

четвер, 25 липень 2024, 22:30

Спецпідрозділ Головного управління Генштабу ЗС РФ організовує диверсії в Європі, вербуючи виконавців через Telegram і TikTok, пише розслідувальний центр "Досьє", який отримав доступ до документів, передають Патріоти України. Команда агентів Головного у...

"Бачимо зусилля": Ворог розглядає Запорізький напрямок як "перспективний", має дедлайни, - Братчук

четвер, 25 липень 2024, 22:15

Російське військове керівництво поставило своєму окупаційному контингенту в Україні завдання щодо просування у Запорізькій області на кількох напрямках. Також Кремль вважає цей відрізок фронту "перспективним". Про це заявив представник Української добр...