Польські прикордонники не пустили росіянина, який нібито їхав до дружини (фото)

Росіянин намагався потрапити до Євросоюзу, стверджуючи, що їде до дружини в Німеччину. Чоловік намагався перетнути польсько-російський кордон через перехід у Гжехотках (Вармінсько-Мазурське воєводство). Про це повідомляє видання inPoland, передають Патріоти України.

"Як "доказ" росіянин показав польським прикордонникам свідоцтво про шлюб та ксерокопію посвідчення своєї дружини. І ця авантюра могла б вдатися, якби не пильність офіцерів гвардії. Виявилося, що чоловік забув… про свою другу дружину в Росії", - пише видання.

Співробітники оперативно перевірили інформацію та встановили, що росіянин дійсно був одружений з громадянкою Німеччини у 2009 році, проте розлучився з нею ще… у 2015 році. Як не дивно, чоловік "забув" про це повідомити. Росіянина оштрафували на 1800 злотих (понад 15 тисяч гривень – ред.). Потім його депортували до Росії.

Сидів за вбивство та продаж заборонених речовин: Полонений вагнерівець розповів, як потрапив у ПВК

четвер, 8 червень 2023, 9:02

До полону потрапив черговий вагнерівець. Мовиться про Півкіна Дмітрія, котрий сидів за ґратами за вбивство, а також продаж наркотиків. Він і розповів, яка ситуація в ПВК "Вагнера" та ставлення до зеків,, передають Патріоти України. 24 Канал отримав у с...

Скільки Україні потрібно Patriot, щоб захиститись від "Кинджалів": Ігнат вразив цифрою

четвер, 8 червень 2023, 8:59

Представник ВПС Юрій Ігнат заявив, що озвучені президентом Володимиром Зеленським 50 батарей Patriot, яких потребує українське небо, є цілком реальною метою.В ефірі телемарафону Ігнат зазначив, що Україна йтиме до цієї амбітної мети "у будь-якому випад...