"Польських жінок в атаку відправляють": Пропагандисти Кремля вразили новим фейком про ЗСУ (відео)

Російські окупанти продовжують смішити недолугими фейками про українську армію. Розповідями про "іноземних найманців" у лавах ЗСУ вже не здивуєш, тому загарбники запустили фейк про те, що Україна відправляє в атаку польських жінок, повідомляють Патріоти України.

В коментарі пропагандистському "РИА-Новости" один із загарбників заявив, що росіянам доводиться боротися із жінками, які йдуть в атаку на боці ЗСУ.

Втім, пропаганді було мало таких нісенітниць, тому "воєнкор" поставив уточнювальне питання: "Яких жінок кидають в атаку?". Загарбник трохи подумав та "довершив" свій фейк ще більш абсурдними деталями.

"Був наступ з боку ЗСУ. Там було дуже багато найманців. Серед цих найманців були польські жінки. Їх наші бачили дуже добре. Трупи їхні збирали потім", - видав окупант.

"І це професор права!": Кандидат у мери Кишинева оскандалився у Таїланді через "патріотичні"... труси (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:05

Кандидат у примари (мери) Кишинева Теодор Кирнац потрапив у скандал після того, як його дружина виставила фото та відео з їхнього спільного відпочинку у Таїланді. Про це пише видання Jurnal, передають Патріоти України. Молдавани у соцмережах бурхливо в...

Українським військовим передали гелікоптер, який екскерівництво "Мотор Січ" хотіло приховати від ЗСУ

вівторок, 3 жовтень 2023, 12:43

Українським військовим передали гелікоптер Мі-2, який екскерівництво Мотор Січ намагалось приховати від ЗСУ. Про це повідомило Державне бюро розслідувань у вівторок, 3 жовтня, передають Патріоти України. У відомстві заявили, що ініціювали арешт цього п...