"Получение паспортов РФ радикально изменит ситуацию на фронте": У "ЛДНР" найманці зраділи, а от у Росії - не дуже

"Добровольці" із Росії вже прогнозують, що "донбаські колеги" швидко можуть залишити їх на фронті сам на сам із "злими бандерівцями".

Геннадій Дубовой. Фото: Фейсбук.

Одіозний указ Путана щодо спрощеного надання громадянства, в тому числі жителям фейкових республік на Донбасі, продовжує розбурхувати уми найманців та колаборантів, зазначають Патріоти України.

«Отримання паспортів РФ радикально змінить ситуацію на фронті», - написав у Facebook донецький бойовик Геннадій Дубовой. У минулому Дубовой - журналіст, а в роки війни між Росією і Україною він став піарником ліквідованого російського окупанта Арсена Павлова на прізвисько Моторола.

«Во-первых, воодушевление бойцов таково, что никакое превосходство в технике и численности противнику не поможет — он будет разгромлен наголову, если попробует сунуться.

Во-вторых, теперь в случае обстрелов наших позиций и населенных пунктов гибнуть будут РОССИЙСКИЕ ГРАЖДАНЕ, а это приведет к неизбежному и жесткому ответу РФ на всех — от военного — до экономического — фронтах.

В-третьих, повысится уровень жизни в Республиках, поскольку граждане «ЛДНР» получат большие возможности в плане трудоустройства и социальных выплат", - пише Дубовой.

«После сообщения об Указе Владимира Владимировича о выдаче нам паспортов России телефон мой раскалился добела. Звонят бойцы, одни плачут от радости! Другие поют: «Этот день мы приближали, как могли!» - у захваті додає він. Однак його емоції поділяють далеко не усі.

В самій Росії рупори громадської думки, які окупацію України підтримують, радості донбаських терористів з приводу указу Путіна, не поділяють. Навпаки, висловлюють побоювання. Зокрема, російський бойовик-блогер Андрій Морозов в соцмережі вже припустив, що як тільки бойовики отримають російські паспорти, то вони відразу же покинуть Донбас і поїдуть в Росію в пошуках кращих заробітків.

Кобзон зачекався: На свіжому фото Путіна зауважили цікаву деталь

середа, 11 грудень 2019, 8:59

Під час засідання Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини у російського президента Володимира Путіна помітили жест судомно стиснутими кулаками, який може свідчити, що його здоров'я похитнулося. Про це повідомляє політолог Олексій Голоб...

"Донбасс стал для Путина болотом, в котором тонут миллиарды долларов, международная репутация и цивилизационный потенциал", - блогер

середа, 11 грудень 2019, 8:37

"Не тратьте усилия на изучение нюансов встречи Зеленского с кремлевским людоедом. Сосредоточьтесь на донбасском фронте, где обстрелы не прекращаются ни на минуту и где постоянно гибнут украинские солдаты: это и есть реальная кремлевская дипломатия", - ...