Померти за "молодую помойку" Путіна: В ОРДЛО чоловіків насильно мобілізуватимуть в окупаційні корпуси

Ватажки НЗФ впевнені, нібито таким чином люди будуть змушені "полюбити республіку".

Один з ватажків бойовиків "ДНР" Олександр Ходаковський запропонував нову стратегію поведінки в ставленні населення на окупованій частині Донбасу, повідомляють Патріоти України.

У прямому ефірі одного з телеканалів бойовиків він заявив, що територія ОРДЛО масово населена потенційними зрадниками, які байдуже ставляться до "ДНР". Змінити ситуацію Ходаковський планує примусовою мобілізацією, коли з кожної сім'ї в бойові підрозділи армії "ДНР" призиватимуть чоловіків різного віку. Таким чином, бойовики хочуть поставити населення окупованої частини Донбасу в пряму залежність від бойовиків і змусити їх таким чином співпереживати владі "ЛДНР" і так званим "республікам". Фрагмент відео із заявою Ходаковського на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував блогер Necro Mancer.

"На подконтрольной нам территории проживают сплошь потенциальные предатели. Мы должны в каждой семье взять мужчин-заложников, сломать их и заставить служить нам. Еще и благодарить будут потом", - заявив Ходаковський.


Протестувальники домоглися свого?: Іран перегляне десятилітній закон про хіджаб

неділя, 4 грудень 2022, 14:53

Влада Ірану має намір внести зміни до чинного законодавства країни про обов’язкове носіння жінками хіджабу. Про це повідомив генеральний прокурор Ірану Мохаммад Джафара Монтазері, якого цитує The Guardian, передають Патріоти України. "І парламент, і ор...

Планом війни керував Путін: Росіяни переконували генералів ЗСУ здатися - британські аналітики

неділя, 4 грудень 2022, 14:15

Над планом захоплення України працювало вузьке коло людей, яке очолював сам російський диктатор Володимир Путін. Крім того, росіяни намагалися схилити українських генералів до співпраці. Про це йдеться у звіті Лондонського Королівського інституту обʼєд...