"Помічник Путіна вже в ОП відповідає за взаємодію з Радою?": Богдан відреагував на анонс Козака щодо місцевих виборів в Україні

Андрій Богдан поставив риторичне питання про те, чи нікого не бентежить, що в делегації на вищому рівні не було жодного кадрового дипломата.

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан прокоментував результати “нормандської зустрічі” в Берліні. Про це він написав на свій сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

“Вночі не міг заснути, чекав новини з Берліна. Відчував, що знову спробують обдурити. Таки так. Тільки цього разу якось ну дуже тупо це зробили”, – заявив Богдан.

Він назвав повідомлення на сайті ОП “повною єрессю”. У ньому йшлося, що”політичні радники лідерів країн – учасниць нормандського формату підтримали заклик України про вжиття вичерпних заходів щодо продовження стійкого і всеосяжного режиму припинення вогню”.

“Заклик? Як це було – ви зайшли до кімнати і почали закликати перемир’я? Як вони вас підтримали? Оплесками? Може, ви домовленості досягли або документ підписали? Хоча б спільне комюніке, може, є? Нічого немає”, – підкреслив Богдан.

Він поставив риторичне питання про те, чи нікого не бентежить, що в делегації на вищому рівні не було жодного кадрового дипломата. Також колишній глава ОП розкритикував заяву заступника керівника Адміністрації президента Росії Дмитра Козака про те, що Верховна Рада скоректує місцеві вибори в Україні.

“Всім все ок? Тоді дуже перепрошую – а глава української делегації хто у нас? Козак? Він вже в ОП відповідає за взаємодію з Радою? Або він вас відразу публічно “фіксує”, щоб ви не відбрехались в черговий раз? Наступне питання. Як ви тепер, після такої вказівки Козака, в парламенті бачите голосування?”- зазначив Богдан.

Він запитав про те, хто внесе цей проект постанови і з сарказмом припустив, що це може зробити нардеп зі складу делегації або навіть президент.

“Підставляти, так по-крупному. А в день голосування президент буде в Раді? А голоси на це є? А збирати хто буде? Я вже не кажу про те, що немає спільної заяви за результатами переговорів. Немає позиції партнерів. Нічого. Тільки ваш заклик і оплески”, – додав Богдан.

Він нагадав про те, що в Україні парламентсько-президентська республіка і ВР буде “виносити свій вирок цим обіцянкам”. Богдан також закликав народних депутатів “послати цих аферистів дипломатичного жанру подалі за Ростов”.

"Хоч би що зробила РФ, все одно знайдеться хтось, хто скаже, що треба врахувати її інтереси. Світу довго було зручно брати до уваги лише Росію", - Зеленський

четвер, 26 травень 2022, 0:33

Президент України Володимир Зеленський заявив, що світ виявився неготовим до української сміливості, яку наш народ виявляє, даючи відсіч країні-агресору РФ. Це сталося тому, що багатьом було звично та зручно брати до уваги лише Росію. А на Україну вони...

"​В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях", - історик Климовський

четвер, 26 травень 2022, 0:23

"В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях. В результате ведомство лаврова продолжает свою суету с переговорами, чтобы узаконить награбленное и получить передышку перед нов...