Помста диктатора: З Білорусі висилають литовських дипломатів

МЗС Білорусі вислало двох литовських дипломатів у відповідь на аналогічний крок Вільнюса, зазначають Патріоти України.

"Розцінюємо сьогоднішнє рішення Вільнюса про висилку білоруських дипломатів як абсолютно необгрунтований крок. Одне з логічних пояснень - в Литві свідомо підвищують градус ескалації у відносинах з Білоруссю" - заявив представник МЗС Білорусі Анатолій Глаз, передає пресслужба МЗС Білорусі.

"Виходячи з принципу взаємності, ми були змушені прийняти сьогодні дзеркальні заходи і оголосити персонами нон грата двох литовських дипломатів за діяльність, несумісну зі статусом дипломатичного співробітника" - додав він.

Дипломатам дали сім днів на те, щоб залишити територію Білорусі.

Литва висилає з країни білоруських дипломатів на знак солідарності з Латвією та через їхні "несумісні з дипломатичним статусом дії". Вони повинні покинути країну протягом семи днів, повідомило Міністерство закордонних справ Литви.

"На мене напав убивця з ножем": Кравчук розповів про замах, який скоїли на нього

четвер, 5 серпень 2021, 14:53

У 1994 році, коли в Україні тривала підготовка до другого туру виборів глави держави, на життя першого президента Леоніда Кравчука вчинили замах. Невідомий чоловік із ножем напав на нього в Харкові, крім цього, росіяни планували зняти політика з поїзда...

Грядуть великі зміни? ЗМІ повідомляють про відставку Крищенка, але в поліції Києва про це нічого не знають

четвер, 5 серпень 2021, 14:27

У поліції Києва не володіють інформацією, що Андрій Крищенко подав у відставку з посади начальника столичної поліції. Про це кореспонденту УНІАН повідомили у Відділі комунікацій Головного управління Національної поліції у місті Києві, передають Патріот...