Помста не забарилася: Після знаменитої дискусії на пресмарафоні президента, ДБР відкрило справу на Бутусова за відео "По російських окупантах вогонь"

Державне бюро розслідувань перевіряє законність дій журналіста Юрія Бутусова на відео, яке він опублікував у Facebook, де стріляє з "Гаубиці Д-20" калібром 152 мм. Про це задуманий як незалежний орган, котрим керує призначений Зеленським в.о. повідомив у неділю, 28 листопада, зазначають Патріоти України.

"Він супроводжує свій постріл словами: "по окупантах вогонь", - повідомило ДБР.

Пізніше Бутусов дописав, що відео було знято дуже давно, і з тренувань"

В ДБР заявили, що оприлюднення подібних матеріалів завдає шкоди інформаційній безпеці України і дозволяє представникам держави-агресора РФ посилювати тиск.

"Усі обставини публікації і запису відео пострілу з гармати, яке виклав Юрій Бутусов, будуть перевірені. В тому числі в порядку статті Кримінального кодексу "Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення" і статті "Планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни".

Будуть перевірені також і можливі посадові порушення тими особами, які допустили цивільного громадянина до відповідного озброєння", - повідомило Бюро. Розпочало кримінальне провадження.

У відповідь Бутусов заявив, що президент Володимир Зеленский "помстився за свою ганебну пресконференцію".

"Інтереси Зеленского в моїй справі повністю збіглися з інтересами Портнова, Татарова, російської пропаганди та їхньої агентури в Україні. Думаю, що тепер координація дій Офіса президента, силовиків та російського впливу може вважатись доведеною", - написав журналіст.

Європарламент проголосував за збільшення виробництва боєприпасів для України

четвер, 1 червень 2023, 19:05

За словами Жозепа Борреля, станом на наразі держави Євросоюзу надали Україні 220 000 артилерійських боєприпасів і 1300 ракет. У четвер Європарламент підтримав законопроєкт про збільшення європейського виробництва боєприпасів і ракет. . Європейська к...

Росія у травні втратила в війні проти України 17 тис. військових і побила кілька "рекордів"

четвер, 1 червень 2023, 18:52

За травень 2023 року на українському фронті окупаційна армія РФ втратила близько 17 410 військових і побила кілька "рекордів" за кількістю втраченої техніки. В останній місяць весни ЗСУ позбавили ворога приблизно 2,2 тис. одиниць бронемашин, танків, ар...