Помста за кібератаки: США прийняли важливе рішення щодо покарання Росії

У понеділок, 30 березня, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп продовжив на рік дію санкцій проти Росії через кібератаки проти США. Відповідну заяву опублікували на сайті Адміністрації глави держави, передають Патріоти України.

Таким чином Трамп підтримав заходи, введені указом, виданим ще під час президентства Барака Обами, проти ряду країн, які представляли загрозу для Штатів у кіберпросторі.

"Це значуща зловмисна діяльність у кіберпросторі досі несе надзвичайну загрозу національній безпеці, зовнішній політиці та економіці США", - сказано в заяві.

Трамп заявив, що він продовжує на один рік надзвичайні заходи, введені указом від 1 квітня 2015 року. Указ дозволяє міністерству фінансів вводити санкції проти осіб, які здійснюють кібератаки проти США. Чиновники можуть блокувати рахунки і будь-які активи на території країни.

З архіву ПУ. "Ви згниєте, а ми - в рай!": Кремлівський пропаганд*н у прямому ефірі зчепився з українським журналістом (відео)

субота, 11 липень 2020, 21:30

У травні 2019 року на теле треш-шоу Соловйова, автора розлютила фраза опонента в підтримку ідей Майдану. Огидний пропагандист повторив тезу господаря Кремля, хоча з огляду як сам скупає елітну нерухомість в Італії, до пекельного раю Х*йла не поспішає

Кара за злочин: США здійснили нищівну атаку на російську "фабрику тролів"

субота, 11 липень 2020, 21:23

Президент США Дональд Трамп підтвердив, що його країна здійснила кібератаку по російському "Агентству інтернет-досліджень", яке також називають "фабрикою тролів". Серед іншого, як стверджують американські політики, ця організація втручалася у вибори пр...