Помста за київське метро: Ветеран АТО в рукопашній подолав лідера житомирської філії партії Шарія, який застосував сльозогінний газ

Принижений ватажок з п'ятої колони накивав п'ятами

Сергій Нікулін

У Житомирському обласному відділенні “Партії Шарія” стався конфлікт між учасниками АТО і головою центру Сергієм Нікуліним, який вирішив застосувати сльозогінний газ і був за це побитий. Про це повідомляє «24 канал», зазначають Патріоти України.

У понеділок, 22 червня, два учасники бойових дій на Донбасі прийшли в торговий центр, де партія скандального блогера Анатолія Шарія має свій обласний центр. Спілкування між учасниками АТО і головою обласного відділення партії не задалося з самого початку і вже через мить воно переросло в бійку.

Нікулін використав сльозогінний газ, але це не зупинило його опонента. Учасник АТО кількома ударами повалив на землю члена проросійської партії. Після цього він почав завдавати удари по його руках і ногах. Зрештою Нікулін вирвався і втік.

Незабаром на місце події прибули правоохоронці. За фактом події поліція відкрила провадження за ст. 194 (пошкодження майна) та ст. 125 (легкі тілесні ушкодження).

За даними Telegram-каналу «ОпустиВату», в офіс «Партії Шарія» прийшов представник «Азова» Роман «Сатана», щоб з’ясувати ситуацію з нападом прихильників блогера на учасників АТО в метро Києва 17 червня.

Партійці Шарія забули про свою звичайну нахабну самовпевненість і заскулили про "живоних", котрі б'ють інтелігентних молодчиків у власному лігві.

Німеччина підтвердила доставку в Україну додаткової установка ППО IRIS-T, як це покращить захист нашого неба

субота, 25 травень 2024, 7:30

Німеччина надала Україні третю частину обіцяних зенітних комплексів IRIS-T. Однак промисловість не встигає виробляти ракети для цих комплексів, розповіли журналісти. . 24 травня в Україні опинилася ще одна установка протиповітряної оборони IRIS-T SLM....

"Маємо бути готовими": Прикордонники не виключають можливого наступу РФ у Сумській області

субота, 25 травень 2024, 7:22

Українські прикордонники не виключають, що росіяни можуть розпочати наступ у Сумській області, як це сталося у Харківській області. Хоча зараз окупанти не мають достатньо сил для цього. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Державної пр...