Помстилися за вбитих мирних жителів: ЗСУ ліквідували "бучанських катів" з Хабаровська (фото)

В результаті бойових дій Збройні сили України знищили десятки окупантів зі складу 64 окремої мотострілецької бригади РФ, яка брала участь в тортурах українців в Бучі Київської області. Фото з ліквідованими в Україні рашистами з Хабаровська опублікував в Telegram журналіст Роман Бочкала, передають Патріоти України.

Він уточнив, що на стенді з'явилося 44 прізвища знищених в Україні окупантів, згідно підпису це "1/10 частина всіх загиблих особового складу"

"У ВК виклали фотографію одного зі стендів зі знищеними росіянами з 64-ї окремої мотострілецької бригади з Хабаровська. Вони брали участь у тортурах у Бучі. На стенді 44 прізвища, більшість з них ще не потрапляли в ЗМІ", – зазначив Бочкала.

Він також додав, що судячи з усього особовий склад бригади, яка здійснювала військові злочини в Київській області, знищений практично повністю.


Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...