Помилочка вийшла: Топ-газета Туреччини "одружила" Зеленського з екс-співачкою "ВІА Гри" (фотофакт)

Провідне турецьке видання Нurriyet в статті про хвору на коронавірус першу леді України Олену Зеленську розмістило в якості ілюстрації замість сімейного фото президента України з дружиною постер з фільму "8 кращих побачень", де роль пари зіграли Володимир Зеленський і Віра Брежнєва, повідомляють Патріоти України.

Згадана стаття про Олену Зеленську вийшла друком 17 червня. Зазначимо, що Нurriyet - головна турецька газета. Її тираж станом на минулий рік був найвищий - понад 300 тисяч примірників. Через деякий час видання очевидно усвідомило помилку і виправило її на сайті.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...