
Україна подала заявку на членство в НАТО. ЗСУ вже опанували західну зброю та понад 300 стандартів Альянсу. Про це міністр оборони України Олексій Резніков розповів в ефірі національного телемарафону, повідомляють Патріоти України.
Він нагадав про те, що в Конституції зазначено, що наша держава планує вступити в НАТО.
Міністр оборони зауважив, що членство в НАТО – це стратегічна, конституційно передбачена мета України. Тому цей рух спрямований на виконання Конституції. "Більше ніж 300 стандартів НАТО вже опановано нашими Збройними Силами та силами сектору безпеки та оборони за останні 8 років. По суті, з моменту початку російсько-української війни у 2014 році, яка почалася з окупації Криму та частково Донеччини та Луганщини", – зазначив Резніков.
Він додав, що вже після початку повномасштабної війни ЗСУ також опанували різну та дуже складну західну зброю, зокрема:
"Це все означає, що наші військові проходили й проходять навчання на тих складних системах, при чому різних виробників, і успішно їх застосовують на полі бою. Наші Збройні Сили, навіть як рекрути, сьогодні проходять навчання на різних полігонах, починаючи з Великої Британії, продовжуючи Польщею, Словаччиною і так далі", – розповів міністр.
Тому Резніков переконаний, що Україна вже є членом НАТО де-факто, проте залишилося стати ним де-юре.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...