"Понад 300 стандартів і західну зброю вже опанували": Резніков розповів, наскільки ЗСУ відповідають нормам НАТО

Україна подала заявку на членство в НАТО. ЗСУ вже опанували західну зброю та понад 300 стандартів Альянсу. Про це міністр оборони України Олексій Резніков розповів в ефірі національного телемарафону, повідомляють Патріоти України.

Він нагадав про те, що в Конституції зазначено, що наша держава планує вступити в НАТО.

ЗСУ опанували понад 300 стандартів НАТО

Міністр оборони зауважив, що членство в НАТО – це стратегічна, конституційно передбачена мета України. Тому цей рух спрямований на виконання Конституції. "Більше ніж 300 стандартів НАТО вже опановано нашими Збройними Силами та силами сектору безпеки та оборони за останні 8 років. По суті, з моменту початку російсько-української війни у 2014 році, яка почалася з окупації Криму та частково Донеччини та Луганщини", – зазначив Резніков.

Він додав, що вже після початку повномасштабної війни ЗСУ також опанували різну та дуже складну західну зброю, зокрема:

  • артилерійські системи 155 калібру,
  • системи залпового вогню MLRS, HIMARS тощо,
  • зенітні установки HEPARD,
  • велику кількість безпілотних літальних апаратів,
  • снайперські комплекси,
  • контрбатарейні радари,
  • антирадарні ракети, які зараз запускають з українських літаків, і багато чого іншого.

"Це все означає, що наші військові проходили й проходять навчання на тих складних системах, при чому різних виробників, і успішно їх застосовують на полі бою. Наші Збройні Сили, навіть як рекрути, сьогодні проходять навчання на різних полігонах, починаючи з Великої Британії, продовжуючи Польщею, Словаччиною і так далі", – розповів міністр.

Тому Резніков переконаний, що Україна вже є членом НАТО де-факто, проте залишилося стати ним де-юре.

"Просто м'ясо": Росія відправляє у жорсткі бої каральны загони за досвідом Сталіна

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:42

Росія розгортає каральні батальйони за досвідом диктатора Йосипа Сталіна. До їхнього складу входять п’яні "мобіки" та засуджені. Як пише Reuters, Росія зібрала зеків та інших низькоморальних солдат у штрафні підрозділи, відомі як загони "Шторм-Z", і ві...

"Коротше, на війні готуємося до війни": Невдоволені окупанти показали іржаві міни, які їм постачає міноборони РФ (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:25

Російські військові скаржаться на іржаві боєприпаси, які їм постачає зі своїх складів міноборони РФ. Відео з відповідним скигленням загарбники оприлюднили у соцмережах, передають Патріоти України. На ньому видно, що сотні мін, які прибули до них, були ...