Пообіцяла ЗРК IRIS-T: Міністерка оборони Німеччини Ламбрехт прибула в Україну

Міністерка оборони Німеччини прибула в Україну. Це її перший з початку повномасштабної війни візит в нашу державу. За даними німецьких ЗМІ, вона приїхала в Одесу 1 жовтня, передають Патріоти України.

Чиновниця оглянула німецьку зброю, яку країна передала Україні.

Німецька міністерка прибула в Україну

Крістіне Ламбрехт оглянула німецький зенітний ракетний комплекс Gepard, який Німеччина раніше передала Україні. Міністерка пояснила, що ця зброя допоможе нам захистити критичну інфраструктуру від атак російської авіації. Також відомо, що міністерка зустрілась з міністром оборони України Олексієм Резніковим.

Крістіне Ламбрехт пообіцяла, що перша одиниця зенітного ракетного комплексу IRIS-T, яку Німеччина обіцяла передати ЗСУ, надійде в Україну "найближчими днями". Однак точну дату міністерка не назвала.

"Ключовий момент зараз полягає в тому, щоб ці атаки (ракетні удари Росії – 24 канал), які націлені проти цивільного населення та використовуються для залякування та вбивств, щоб з цими повітряними атаками можна було боротися", – повідомила німіцька міністерка.

Також Крістіне Ламбрехт пояснила, що Німеччина завжди давала зрозуміти, що не постачатиме зброю самотужки, а координуватиме свої дії з союзниками.

Міністерка оборони Німеччини ховалась в укритті

Під час візиту міністерки до Одеси пролунала повітряна тривога. Саме тому Крістіне Ламбрехт переходила в укриття. За даними Tagesspiegel, тривога в місті тривала орієнтовно 45 хвилин. За даними міністра оброни України Олексія Резінкова, російські окупанти запускали по місту ракету "Калібр", найімовірніше з корабля.

Тепер можна і Путіна в гості запрошувати: Вірменія ратифікувала Римський статут і зобов'язалась виконувати рішення Міжнародного кримінального суду. Кремль відреагував

середа, 4 жовтень 2023, 7:15

Вірменія підписала Римський статут у 1999 році, але не ратифікувала його. Цьогоріч 1 вересня уряд направив до парламенту проєкт про затвердження. У вівторок було ратифіковано Римський статут Міжнародного кримінального суду. Таким чином Вірменія зобов'я...

Росія практично перестала погрожувати "червоними лініями": ЗМІ вказали на цікавий нюанс в риториці топчиновників

середа, 4 жовтень 2023, 6:58

До кінця вересня-початку жовтня 2023 року країна-агресор Росія перестала погрожувати Україні та Заходу за те, що вони нібито переходять "червоні лінії". Також скоротилася і кількість погроз щодо ударів по "центрах ухвалення рішень", які ще минулого рок...