Пообіцяла ЗРК IRIS-T: Міністерка оборони Німеччини Ламбрехт прибула в Україну

Міністерка оборони Німеччини прибула в Україну. Це її перший з початку повномасштабної війни візит в нашу державу. За даними німецьких ЗМІ, вона приїхала в Одесу 1 жовтня, передають Патріоти України.

Чиновниця оглянула німецьку зброю, яку країна передала Україні.

Німецька міністерка прибула в Україну

Крістіне Ламбрехт оглянула німецький зенітний ракетний комплекс Gepard, який Німеччина раніше передала Україні. Міністерка пояснила, що ця зброя допоможе нам захистити критичну інфраструктуру від атак російської авіації. Також відомо, що міністерка зустрілась з міністром оборони України Олексієм Резніковим.

Крістіне Ламбрехт пообіцяла, що перша одиниця зенітного ракетного комплексу IRIS-T, яку Німеччина обіцяла передати ЗСУ, надійде в Україну "найближчими днями". Однак точну дату міністерка не назвала.

"Ключовий момент зараз полягає в тому, щоб ці атаки (ракетні удари Росії – 24 канал), які націлені проти цивільного населення та використовуються для залякування та вбивств, щоб з цими повітряними атаками можна було боротися", – повідомила німіцька міністерка.

Також Крістіне Ламбрехт пояснила, що Німеччина завжди давала зрозуміти, що не постачатиме зброю самотужки, а координуватиме свої дії з союзниками.

Міністерка оборони Німеччини ховалась в укритті

Під час візиту міністерки до Одеси пролунала повітряна тривога. Саме тому Крістіне Ламбрехт переходила в укриття. За даними Tagesspiegel, тривога в місті тривала орієнтовно 45 хвилин. За даними міністра оброни України Олексія Резінкова, російські окупанти запускали по місту ракету "Калібр", найімовірніше з корабля.

Побачення в Москві: Путін не отримав від Сі Цзіньпіна того, що хотів – ISW

вівторок, 21 березень 2023, 7:02

Під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним лідер Китаю Сі Цзіньпін запропонував більш стримане бачення російсько-китайських відносин, ніж те, чого, ймовірно, прагнув російський диктатор. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчен...

"Ніхто не вірив, що можна утримати місто більше тижня, максимум двох": У Міноборони розкрили, хто і як очолює оборону Бахмута

вівторок, 21 березень 2023, 6:06

У Міністерстві оборони повідомили, що обороною Бахмута керує бригадний генерал Андрій Гнатов. Про це зокрема повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram. За її словами, безпосередньо у Бахмуті здійснюють оборону комбриги 93-ї бригади ...