
Ватажок "Вагнера" Євген Пригожин вперше після заколоту вийшов у публічний простір, опублікувавши нове аудіозвернення до бойовиків та прихильників, передають Патріоти України.
Аудіо опублікував наближений до ПВК Телеграм-канал "Grey Zone". Пригожин пообіцяв "наступні перемоги на фронті" найближчим часом
"Сьогодні нам як ніколи потрібна ваша підтримка. Дякую вам за це. Я хочу, щоб ви розуміли наш "Марш справедливості" був націлений на боротьбу зі зрадниками і мобілізацію нашого суспільства. І думаю, що багато з цього нам вдалося. Найближчим часом, я впевнений, що ви побачите наші наступні перемоги на фронті. Дякую, хлопці!" - йдеться у голосовому повідомленні.
При цьому Пригожин не повідомив, де він зараз перебуває. Так само він оминув увагою тему майбутнього його ПВК.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: