
Попереду - бої за Костянтинівку Донецької області. Зараз же на цьому напрямку починають збільшуватися втрати особового складу російських окупантів. Про це у своєму Telegram-каналі написав старший лейтенант Сил оборони України з позивним "Алекс". Він зазначив, що на Костянтинівському напрямку ворог значно активізував дії своїх піхотних штурмових груп, передають Патріоти України.
"Відповідно, втрати їхнього особового складу кратно починають збільшуватися", – додав військовослужбовець. Крім того, за словами "Алекса", з боку села Олександро-Шультине загарбники намагаються просочуватися вже в саму Костянтинівку.
"І в деяких потєряшок це виходить. Проте в самому місті противник знищується, не маючи шансів на виживання. Адже ЛБЗ (лінія бойового зіткнення) знаходиться в певній віддаленості від міста, щоб говорити про якісь рівнозначні бойові зіткнення, забезпечення та можливості закріпитись", – пояснив він. "Алекс" додав, що "з останніх подій зрозуміло, що всі дороги ведуть до Костянтинівки, відповідно, і напрямок буде вже один (зникне фактично напрямок Часового Яру)": "Попереду бої за Костянтинівку".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...