Попереду дуже важкі часи, Путін підвищує ставки, - ексрадник президента США

Американський політик-республіканець, ексрадник президента США з питань безпеки Джон Болтон вважає реалістичною можливість нового наступу російських військ на Київ чи на західні регіони, аби завадити постачанню Україні військової допомоги від країн Заходу. Він також наголосив, що Путін підвищує ставки, тому українцям слід готуватися до важких часів. В інтервʼю Володимиру Остапчуку для програми "Spotlight Ukraine" він зазначив, що новий наступ РФ з півночі може статися з двох причин, передають Патріоти України.

"По-перше, Путін і Кремль намагаються зосередитися на політиці та дипломатії, щоб розколоти західний альянс. Я думаю, вони усвідомлюють, що їхні військові результати були поганими, а українські навпаки, тому Путін тепер сподівається виграти дипломатичним шляхом те, що він не може виграти на полі бою, розколюючи НАТО, як я вже сказав", – пояснив Болтон.

Він також згадав заміну командувача російських окупаційних військ в Україні Сергія Суровікіна на начальника Генштабу ЗС РФ Валерія Герасимова. "По-друге, я б сказав це всім українцям, щодо нещодавнього рішення Путіна призначити Валерія Герасимова своїм новим польовим командиром у цій війні – (воно – ред.) є дуже значущим і означає, що тут попереду дуже важкі часи. Герасимов, якого Путін вибрав, щоб бути фактично головою Об’єднаного комітету начальників штабів, сказав йому вийти з-за свого столу та виграти війну в Україні. Путін підвищує ставки, він висуває всі свої фішки в центр столу, він не зможе звалити відповідальність за провал в Україні ні на кого іншого, зараз його режим на межі, і він дає зрозуміти, що не підтримує жодного врегулювання. На даний момент тут немає умов для врегулювання шляхом переговорів", – наголосив Болтон.

Джерело: Еспресо.ТV

На півдні ЗСУ досягли Новопрокопівки, російські елітні підрозділи деградують, - ISW

середа, 27 вересень 2023, 9:44

На південному фронті елітні підрозділи російської армії продовжують деградувати під тиском атак українських Сил оборони, які, швидше за все, вже досягли околиць Новопрокопівки, повідомляють аналітики Американського Інституту війни, передають Патріоти У...

Цинізм вищого рівня: Голова МЗС Білорусі заявив, що "не може уявити" участь Мінська у війні проти України

середа, 27 вересень 2023, 9:30

Міністр закордонних справ Білорусі Сергєй Алєйник заявив, що не може уявити ситуацію, за якої його держава вступає у війну в Україні разом з російськими військами - проігнорувавши той факт, що Мінськ надав свою територію для вторгнення РФ у лютому 2022...