"Попереду кривава зимова битва": Польський офіцер спрогнозував тривалість війни в Україні та дії Росії на фронті

Експерт, який роками займається аналізом російської армії, підполковник запасу армії Польщі Мацей Коровай вважає, що взимку війна Росії проти України не зупиниться і варто очікувати на "криваві битви". Проте він переконаний, що довга війна Росії невигідна, передають Патріоти України.

Польський офіцер вважає, що попри холодну погоду, на фронті буде багато бойових дій. Він наголошує, що Україну чекає "зимова битва".

"Найбільше буде відбуватися в районі Авдіївки, але, можливо, і в інших місцях. Росія має хороші ресурси, але скоріше лише для точкових боїв. Україна була досить добре виснажена контрнаступом. Росіяни, звісно, не переймаються такими речами, адже вони можуть поповнити втрати в 20 000 осіб за місяць. Зазвичай це низькопробні солдати, наприклад, полонені", - вважає він.

На думку польського офіцера, цієї зими бої на фронті можуть бути ще кривавішими, ніж торік. "Втрати як з одного, так і з іншого боку вже набагато більші. Це типова війна на виснаження. Росіяни це добре для себе прорахували. Вони прорахували, що можуть втратити людей і неякісну техніку, тому що українці будуть змушені використовувати боєприпаси, які вони отримують від Заходу. Однак, на мою думку, довга війна не вигідна і Росії. Вона шукатиме припинення вогню або іншого рішення", - вважає він.

ЄС ухвалив 13-й пакет санкцій проти Росії

п’ятниця, 23 лютий 2024, 13:00

Сьогодні, 23 лютого, Європейський союз ухвалив 13-й пакет санкцій проти Росії через вторгнення в Україну. Про це повідомляє сайт Ради ЄС, передають Патріоти України. «Через два роки після повномасштабного вторгнення та агресивної війни проти України Є...

Вантаж прямував до Німеччини: У Польщі просто на колії висипали ріпак із українських вагонів-зерновозів

п’ятниця, 23 лютий 2024, 12:14

На польській залізничній станції невідомими особами були пошкодженні три українські зерновози з ріпаком, які прямували транзитом до Гамбурга (Німеччина). Про це повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр розвитку громад, територій та інфаструктури Олександ...