​Попереду великі арешти: Голова СБУ вказав на зв’язок затриманого Рубана з Медведчуком

Василь Грицак на брифінгу обережно підбирав слова. Однак зробив багатообіцяючі натяки

За словами голови СБУ, Володимир Рубан активно працював з Українським вибором ще до 2014 року, зараз затриманий за звинуваченням у тероризмі помічник кума Путіна дистанціюється від цього, зазначають Патріоти України.

У Служби безпеки України є інформація про зв'язок керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана з організацією «Український вибір». Про це заявив на брифінгу глава СБУ Василь Грицак.

"У нас є матеріали, в яких йдеться про зв'язок Рубана з «Українським вибором». Він активно працював з ним ще до 2014 року. Зараз він дистанціюється від цього. Повитирали всі згадки про це в соцмережах, але у нас є багато цікавої інформації", - сказав генерал.

Відповідаючи на питання, чи причетний лідер «Українського вибору» Віктор Медведчук до того, за що затриманий Рубан, Грицак зазначив, що не буде зараз про це говорити, оскільки слідчі дії тривають.

Керівник апарату СБУ Ігор Гуськов зазначив, що в «Українському виборі» Рубан керував одним з проектів федералізації України.

Гуськов підкреслив, що ідеї федералізації України за допомогою так званих «народних республік» були вже закладені в проекті, яким займався Рубан.

У Службі безпеки України впевнені в причетності "кураторів з Москви" до підготовки терактів в Україні за участю Рубана. Рубан був затриманий 8 березня. Сьогодні Шевченківський районний суд Києва відправив його під арешт на 60 діб без права внесення застави. Військова прокуратура інкримінує Рубану перевезення і зберігання зброї, а також підготовку замаху проти президента України, голови МВС і секретаря РНБО.

"Можливо, Росія вже досягла своєї мети": У США пояснили, чому Путін розгорнув війська біля кордонів України

четвер, 6 травень 2021, 11:20

У Сполучених Штатах Америки пояснили розгортання військ Росії біля українського кордону. Так президент Росії Володимир Путін хоче показати себе, особливо перед президентом США Джо Байденом. Про це повідомляє The New York Times, передають Патріоти Украї...

Це багаторівневий підхід: Політтехнолог розповів, яку "пастку" Путін готує для України і чому Зеленському треба бути насторожі

четвер, 6 травень 2021, 10:15

Президент Росії Володимир Путін, незважаючи на заяву про відвід російських військ від українських кордонів, не відмовляється від агресивних планів щодо України. Про це "Апострофу" заявив відомий американський політтехнолог-республіканець Дейн Уотерс, п...