Попередження Заходу не спрацювали: Китай закликає до поглиблення торгових зв'язків з Росією

Китай закликав до збільшення транскордонного зв’язку з Росією, поглиблення взаємної торгівлі та інвестиційної співпраці, пише Reuters, передають Патріоти України.

19 вересня російський міністр економічного розвитку провів "поглиблені" дискусії щодо економічної співпраці з міністром торгівлі Китаю в Пекіні.

Міністр торгівлі Китаю Ван Веньтао під час переговорів у Пекіні заявив, що китайсько-російське економічне та торговельне співробітництво продовжує поглиблюватися та стає більш "твердим" під "стратегічним керівництвом" глав двох держав.

Ця зустріч збіглася у часі з поїздкою високопоставленого дипломата Китаю Ван І до Москви для стратегічних переговорів, які призвели до підтвердження візиту російського президента Володимира Путіна до Пекіна наступного місяця.

Того ж дня міністри Великої сімки повторили свій заклик "припинити будь-яку допомогу Росії в агресивній війні, інакше це призведе до серйозних витрат".

Торгівля між Китаєм та РФ - останні новини

Reuters зазначає, що, згідно з останніми даними китайської митниці, у серпні китайський імпорт російських товарів зріс на 3% (порівняно з минулим роком) до 11,5 мільярда доларів, хоча в липні спостерігалося падіння на 8%.

Країни також оголошували про наміри посилювати співпрацю. Минулого тижня російська United Oil- and Gas-Chemical Co. і китайська Xuan Yuan Industrial Development домовилися побудувати перевантажувальний нафтовий комплекс біля залізничного мосту, що з’єднує російське місто Нижньоленінське з китайським Тунцзяном.

Місцевих закликали "не панікувати": У одному з містечок РФ спецназ веде перестрілку з бойовиками ІДІЛ

субота, 2 березень 2024, 23:50

У місті Карабулак Інгушетії спецназівці ФСБ ведуть перестрілку з бойовиками "Ісламської держави", які нібито планували теракт. Влада міста оголосила режим контртерористичної операції. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. Очеви...

Затримка допомоги Україні ставить під загрозу ще більше невинних життів, - президентка Молдови

субота, 2 березень 2024, 23:43

Кожен день затримки з допомогою Україні ставить під загрозу життя людей в українських містах. Так смертельну атаку в Одесі прокоментувала президентка Молдови Мая Санду у суботу, 2 березня, передають Патріоти України. «Чергова атака російського безпілот...