Поповнив лави підводників: Українські захисники показали, як загнали танк окупантів на дно (відео)

Захисники України продемонстрували, як загнали танк Т-72 окупантів на дно водоймища. Воїни запевнили, що продовжують виконувати бойові завдання й очищувати українську землю від "зайвих елементів", передають Патріоти України.

Відповідне відео було оприюднено на сторінці 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха у Facebook. "Московські горе-вояки втопили свій "знатний" Т-72. Зі дна до нас прийшли, на дно й вирушили", – йдеться в публікації.

Воїни також нагадали знамениту народну мудрість: "Не знаючи броду, не лізь у воду"."Наковталися української водиці... Продовжуємо виконувати бойові завдання та знищувати ворогів України. Слава Україні!", – зазначили в бригаді.

Кулеба поділився думками, за яких умов Путін може вдатися до ядерного удару

неділя, 28 червень 2026, 12:45

Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...

"Обурення велике": Курносова пояснила, що стоїть за "бусифікацією" у Пензенській області і чи буде масова мобілізація в Росії

неділя, 28 червень 2026, 12:22

Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...