Поповнив лави підводників: Українські захисники показали, як загнали танк окупантів на дно (відео)

Захисники України продемонстрували, як загнали танк Т-72 окупантів на дно водоймища. Воїни запевнили, що продовжують виконувати бойові завдання й очищувати українську землю від "зайвих елементів", передають Патріоти України.

Відповідне відео було оприюднено на сторінці 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха у Facebook. "Московські горе-вояки втопили свій "знатний" Т-72. Зі дна до нас прийшли, на дно й вирушили", – йдеться в публікації.

Воїни також нагадали знамениту народну мудрість: "Не знаючи броду, не лізь у воду"."Наковталися української водиці... Продовжуємо виконувати бойові завдання та знищувати ворогів України. Слава Україні!", – зазначили в бригаді.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...