Поповнив лави підводників: Українські захисники показали, як загнали танк окупантів на дно (відео)

Захисники України продемонстрували, як загнали танк Т-72 окупантів на дно водоймища. Воїни запевнили, що продовжують виконувати бойові завдання й очищувати українську землю від "зайвих елементів", передають Патріоти України.

Відповідне відео було оприюднено на сторінці 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха у Facebook. "Московські горе-вояки втопили свій "знатний" Т-72. Зі дна до нас прийшли, на дно й вирушили", – йдеться в публікації.

Воїни також нагадали знамениту народну мудрість: "Не знаючи броду, не лізь у воду"."Наковталися української водиці... Продовжуємо виконувати бойові завдання та знищувати ворогів України. Слава Україні!", – зазначили в бригаді.

Є виклики: Війна в Україні змусила Захід переосмислити концепт протиповітряної оборони, - Business Insider

середа, 24 червень 2026, 16:04

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...