Поправка від Білого дому: "На будь-який перетин кордону України силами Росії буде "жорстка відповідь", - Джен Псакі

У Білому домі заявляють, що будь-який перетин кордону України військовими Росії розцінюватимуть як нове вторгнення, на яке буде «жорстка відповідь». Таким чином відкоригувавши трактовку заяви Байдена про різномасштабну реакцію Заходу в залежності від масштабу вторгнення, зазначають Патріоти України.

«Президент Байден чітко сказав президентові Росії: якщо якісь російські військові сили перейдуть через український кордон, це буде розцінюватися як нове вторгнення, і на нього буде швидка, жорстка і єдина відповідь США і наших союзників. Президент Байден також знає зі значного досвіду, що у росіян є широкий набір сценаріїв агресії, який, крім військових дій, включає кібератаки і воєнізовану тактику. І він підтвердив, що ці акти російської агресії будуть зустрінуті рішучою, взаємною і єдиною відповіддю», – заявила 19 січня речниця Білого дому Джен Псакі.

Напередодні в Білому домі заявили, що Росія в будь-який момент може почати наступ на Україну. Водночас США сподіваються, що президент Росії Володимир Путін обере дипломатію, а не подальше протистояння.

Президент США Джо Байден заявив, що широкомасштабне вторгнення в Україну стане для Росії «катастрофою», а російський президент Володимир Путін у цьому разі зазнає санкцій із боку Заходу, «яких він досі не бачив».

Росіяни розгорнули на Харківщині комплекс РЕБ і готуються до наступу під Ізюмом, - Міноборони

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:39

На Харківщині російські окупанти розгорнули комплекс РЕБ задля протидії українським безпілотникам. Також ворог готується до наступу під Ізюмом, передають Патріоти України. Важкі бої тривають на Донеччині та Луганщині, де рашисти прагнуть оточити україн...

Вимагає "справедливості": Фінляндія відмовилася зробити виняток для України щодо спрощеного вступу до ЄС

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:20

Фінляндія відмовилась надати Україні особливі умови щодо вступу до Європейського союзу. Попри це Гельсінкі вважають важливим сьогодні дати Україні надію на членство. Про це пише Yle, передають Патріоти України. "Ще одна велика дискусія, яка у нас попер...