Попри усі зусилля окупантів: Голова Донецької ОВА сказав, скільки території області контролює Україна (відео)

Україна продовжує контролювати 45% території Донецької області попри всі спроби Росії захопити нашу землю. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України.

Він зазначив, що російські окупанти продовжують обстрілювати територію Донеччини. "Донеччина - одна з найбільших областей, яка піддавалася і ще піддається навалі ворога, але контроль, незважаючи на всі їхні спроби, лишається сталим над 45% області. Це з урахуванням того, що Маріуполь і Волноваха - це не зайняті міста ворогом, а знищені міста", - заявив Кириленко.

Також він висловив думку, що люди, які перебувають на тимчасово окупованих територіях уже 8 років, розуміють, що "майбутнє є з українською державою, владою і збройними силами".

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...