Попри всі інтриги росіян: Затриманий у Польщі ветеран АТО повернувся в Україну

Українське бюро Інтерполу надіслало у Польщу пакет документів, які прямо свідчили про зловживання РФ своїм правом звернення до цієї міжнародної організації.

Ігор Мазур. Фото: Фейсбук.

Затриманий в Польщі за запитом російської влади ветеран АТО Ігор Мазур повернувся в Україну. Про це в Facebook повідомив радник глави МВС Антон Геращенко, передають Патріоти України.

За його словами, сталося це завдяки чіткій і професійній роботі Офісу президента України, дипломатів, народних депутатів, МВС та Національної поліції. "Це стало можливим в тому числі і тому, що, ще ввечері в день затримання, Українське бюро Інтерполу за дорученням міністра МВС Арсена Авакова надіслало пакет документів, які прямо свідчили про зловживання РФ своїм правом звернення до цієї міжнародної організації", - написав Геращенко.

Нагадаємо, що 46-річний Ігор "Тополя" Мазур приїхав до Польщі, щоб відвідати офіційний захід, на який його запросила віце-спікер польського сейму Беата Мазурек. На пропускному пункті його затримали 9 листопада на вимогу РФ, яка звинувачує українського добровольця в участі в боях боях проти федеральних військ під час першої чеченської війни в 1994-1996 роках.

Прощавай, "Кузьо": Єдиний авіаносець Путіна зазнав непоправних пошкоджень

п’ятниця, 13 грудень 2019, 22:15

Чим тепер росіяни будуть смішити НАТО та лякати "Грінпіс"? Повідомляється, що практично добу пожежники гасили крейсер "Адмірал Кузнєцов". В результаті події вогонь охопив 500 кв. метрів судна. Під час гасіння страшної пожежі один з військовослужбовців ...

Пристрасті посилюються: Вбивство Шеремета - Яніна Соколова зробила різку заяву

п’ятниця, 13 грудень 2019, 21:43

Винні мають понести покарання, ким би вони не були, але результати розслідування викликають певні сумніви та підозри. Вбивство Павла Шеремета в поліції оголосили розкритим та на спеціальному брифінгу назвали підозрюваних у скоєнні резонансного злочину ...