
Російський терорист Гіркін у черговий раз розкритикував російське командування за невдачі на фронті. Зокрема, він занепокоєний тим, що армія РФ знекровлена великими втратами через провальні "м'ясні штурми" і має низький бойовий дух. Про це колишній так званий міністр оборони "ДНР" заявив у новому відео, передають Патріоти України.
Він розповів, що ЗСУ повністю вивели з ладу свій головний ударний корпус, ПВК "Вагнер", попри заяви Пригожина. "Але й інші частини та підрозділи, як ті, що брали участь у Бахмутській битві, так і ті, що билися в районі Авдіївки, Мар'їнки, Вугледара, зазнали серйозних втрат у живій силі та техніці. І зараз вони досить сильно ослаблені", – скаржився Гіркін. Він додав, що зростає ймовірність того, що противник завдасть удару саме на цьому напрямку.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...