
Російський терорист Гіркін у черговий раз розкритикував російське командування за невдачі на фронті. Зокрема, він занепокоєний тим, що армія РФ знекровлена великими втратами через провальні "м'ясні штурми" і має низький бойовий дух. Про це колишній так званий міністр оборони "ДНР" заявив у новому відео, передають Патріоти України.
Він розповів, що ЗСУ повністю вивели з ладу свій головний ударний корпус, ПВК "Вагнер", попри заяви Пригожина. "Але й інші частини та підрозділи, як ті, що брали участь у Бахмутській битві, так і ті, що билися в районі Авдіївки, Мар'їнки, Вугледара, зазнали серйозних втрат у живій силі та техніці. І зараз вони досить сильно ослаблені", – скаржився Гіркін. Він додав, що зростає ймовірність того, що противник завдасть удару саме на цьому напрямку.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...