
Російський терорист Гіркін у черговий раз розкритикував російське командування за невдачі на фронті. Зокрема, він занепокоєний тим, що армія РФ знекровлена великими втратами через провальні "м'ясні штурми" і має низький бойовий дух. Про це колишній так званий міністр оборони "ДНР" заявив у новому відео, передають Патріоти України.
Він розповів, що ЗСУ повністю вивели з ладу свій головний ударний корпус, ПВК "Вагнер", попри заяви Пригожина. "Але й інші частини та підрозділи, як ті, що брали участь у Бахмутській битві, так і ті, що билися в районі Авдіївки, Мар'їнки, Вугледара, зазнали серйозних втрат у живій силі та техніці. І зараз вони досить сильно ослаблені", – скаржився Гіркін. Він додав, що зростає ймовірність того, що противник завдасть удару саме на цьому напрямку.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...