
Російський терорист Гіркін у черговий раз розкритикував російське командування за невдачі на фронті. Зокрема, він занепокоєний тим, що армія РФ знекровлена великими втратами через провальні "м'ясні штурми" і має низький бойовий дух. Про це колишній так званий міністр оборони "ДНР" заявив у новому відео, передають Патріоти України.
Він розповів, що ЗСУ повністю вивели з ладу свій головний ударний корпус, ПВК "Вагнер", попри заяви Пригожина. "Але й інші частини та підрозділи, як ті, що брали участь у Бахмутській битві, так і ті, що билися в районі Авдіївки, Мар'їнки, Вугледара, зазнали серйозних втрат у живій силі та техніці. І зараз вони досить сильно ослаблені", – скаржився Гіркін. Він додав, що зростає ймовірність того, що противник завдасть удару саме на цьому напрямку.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...