
Російський терорист Гіркін у черговий раз розкритикував російське командування за невдачі на фронті. Зокрема, він занепокоєний тим, що армія РФ знекровлена великими втратами через провальні "м'ясні штурми" і має низький бойовий дух. Про це колишній так званий міністр оборони "ДНР" заявив у новому відео, передають Патріоти України.
Він розповів, що ЗСУ повністю вивели з ладу свій головний ударний корпус, ПВК "Вагнер", попри заяви Пригожина. "Але й інші частини та підрозділи, як ті, що брали участь у Бахмутській битві, так і ті, що билися в районі Авдіївки, Мар'їнки, Вугледара, зазнали серйозних втрат у живій силі та техніці. І зараз вони досить сильно ослаблені", – скаржився Гіркін. Він додав, що зростає ймовірність того, що противник завдасть удару саме на цьому напрямку.
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...