"Поранені помирають на кордоні, бо придумали якусь перепустку": Окупант розповів, як у РФ "працюють на ЗСУ". Перехоплення

Російський окупант, якого відправили захоплювати українські міста та вбивати мирних жителів, поскаржився, що армія РФ зазнає великих втрат в Україні. Загарбники помирають від втрати крові ще до того, як потрапляють до лікарень, передають Патріоти України.

Через те, що медичні установи біля лінії фронту забиті пораненими окупантами, їх намагаються вивезти відразу до Росії, але не все так просто. Про це йдеться у розмові окупанта із родичем, яку перехопили українські військові. Перехоплення опублікували в Telegram-каналі Головного управління розвідки Міноборони України.

Однак для того, щоб перевезти помираючих окупантів через кордон, вигадали спеціальну перепустку. Росіянин припускає, що поранених спеціально не дозволяють швидко вивозити, щоб вони не розповіли, що насправді відбувається на війні в Україні, щоб не зіпсувати картинку, яку вигадують пропагандисти.

"Так у нас, дивись, на кордон везуть поранених, стоять у черзі на кордоні, щоб випустити до Росії. На кордоні пацани вмирають від крововтрати. А ось придумана ху*та, що якась має бути перепустка", – сказав він.

Російський військовий також заявив, що "все забите нашими солдатами, місця нема ніде". Водночас родич переказує окупанту, який знаходиться в Україні, брехню пропагандистів про те, що Захід нібито розпочав проти Росії "третю світову війну".

Кого не вбили, той утік: ЗСУ розбили свіже підкріплення росіян

неділя, 4 червень 2023, 19:15

Українські військові завдали удару по позиціях росіян на тимчасово окупованій Харківщині та розбили новоприбуле підкріплення із колишніх засуджених. Внаслідок удару близько сотні із них зазнали різних поранень, зокрема й смертельних, а ще 80 - втекли з...

Заради обміну полоненими: Пригожин "покликав" Зеленського в Бєлгородську область

неділя, 4 червень 2023, 18:49

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин звернувся до глави "Російського добровольчого корпусу" (РДК) Дениса Нікітіна з приводу обміну полоненими в Бєлгородській області. Колишній кухар Путіна вказав, що готовий з'явиться особисто на обмін, якщо туди приї...