Поранених окупантів відправляють на лікування подалі від їхнього місця проживання, - Роман Цимбалюк

Поранених російських окупантів відправляють на лікування до госпіталів подалі від їхнього місця проживання. Росіяни часто самі завдають собі травм, що потрапити додому. Командування військових частин намагається підняти моральний дух солдатів і зупинити цю тенденцію. Про це пише журналіст Роман Цимбалюк у Telegram, передають Патріоти України.

"Однак, розмови про "неонацистів" і необхідність "захистити країну від Заходу", що настає, перестають працювати. У зв'язку з цим було ухвалено рішення припинити відправлення військовослужбовців на лікування до районів пунктів постійної дислокації", - пише він.

Це рішення не зупинило військовослужбовців від завдання самоушкоджень. Вони будь-яким чином намагаються вибратися з України.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...