
2 лютого, у селищі Новобогданівка Мелітопольського району Запорізької області знищено нафтобазу, на території якої окупанти розмістили військову техніку та особовий склад. Про це в ефірі телемарафону розповів мер Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.
"Безумовно, на тій нафтобазі пального не було, бо рашисти його давно вкрали. Однак вони там зберігали техніку і особовий склад", - зазначив він. За інформацію Федорова, втрати окупантів в наслідок вибухів становлять сотні поранених. Зокрема, як заявляє мер, до однієї з установ, яку вони раніше захопили та організували там госпіталь, привезли вісім КамАЗів з пораненими. "Тобто це сотні поранених, яких вони насипом привезли (зі знищеної нафтобази), – заявив мер.
Водночас, за його словами, попри величезні втрати ворог постійно поповнює людські ресурси. "І, наприклад, вчора місцеві жителі на території селища Михайлівка бачили приблизно 1,5 тис. "вагнерівців", яких завезли на територію нашого району", – додав Федоров.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...