Поразка під Лиманом підриває здатність Росії поповнювати запаси і переміщувати війська вздовж усієї лінії фронту. Україна здатна досягти ключових військових цілей до зими, - Пентагон

Селест Волландер

Україна здатна досягти низки ключових військових цілей, а також укріпити свої позиції у боротьбі з країною-окупантом напередодні зими. Про це заявила Селест Волландер, яка курирує в Пентагоні питання міжнародної безпеки, повідомляє Reuters.

Вона звернула увагу на нещодавні зусилля, яких вживає Україна в Херсонській області, та успіхи ЗСУ у Харківській та Донецькій областях.

"Україна, схоже, зараз перебуває на шляху до досягнення всіх трьох цілей. Мета України - відтіснити російський плацдарм на західному березі Дніпра на Херсонщині", - зазначила чиновниця.

За її словами, це буде "великою поразкою Росії", оскільки стане ще більшою перешкодою на шляху амбіцій Кремля щодо захоплення Одеси.

"Це стає набагато складніше, і це дає Україні набагато кращу оборонну позицію для того, щоб перечекати ймовірний затишок найактивніших бойових дій протягом зими", - зазначає Волландер.

Просування на півдні відображає тактику, яка принесла Києву великі успіхи з початку вересня на сході України, де українські сили швидко захопили територію, відрізавши численніші російські сили від джерел постачання, змусивши їх відступити.

Звільнення Україною Лимана минулої п'ятниці "суттєво вплине на здатність Росії... поповнювати запаси і переміщувати війська вздовж усієї... лінії фронту", вважає Волландер.

Біля Мелітополя знищено дві казарми окупантів - мер міста

середа, 30 листопад 2022, 22:28

У ніч проти 30 листопада біля Мелітополя Запорізької області у двох населених пунктах було знищено казарми російських окупантів. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров на своєму каналі в Telegram, передають Патріоти України. "Сьогодні вночі знище...

"Після цього будемо жити в ідеальному світі": Зеленський назвав два варіанти закінчення війни в Україні

середа, 30 листопад 2022, 22:15

Президент Володимир Зеленський заявив, що війна закінчиться, коли Україна здобуде перемогу, або ж коли цього захоче Росія. Про це глава держави сказав під час NYT DealBook Summit, повідомляють Патріоти України. "Війна закінчиться тоді, коли ми переможе...