Поразка Путіна неминуча: У Кремлі почали готуватися до боротьби за крісло президента РФ, - Гудков

Колишній депутат Держдуми РФ, російський опозиційний політик Дмитро Гудков заявив, що російські силові структури почали нарощувати сили, у країні створюється все більше приватних військових компаній. Російські еліти готуються до боротьби за місце очільника Росії після відходу Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"Путін ні про якого наступника точно не думає, він хоче залишитися при владі після 2024 року, якщо можна на 6 років, якщо можна на 12. Знаємо, що у Путіна все йде за планом, думаю, що і його президентські терміни підуть за точно таким же планом війни, яку той планував виграти за 7 днів", – розповів Гудков в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Водночас, за його словами, лідери західних країн згуртувалися у своїй підтримці України, і стали більш рішучими. Свідченням цього є, зокрема, передача Києву бойових танків, а також обговорення надання сучасної авіації.

"Позиція Заходу змінилася навіть у тих країнах, де досить обережно завжди ставилися до конфлікту з Росією. Я так розумію, що військова поразка Путіна – це питання вирішене, все залежить тільки від того, коли це станеться. І, на мій погляд, саме військова поразка може стати таким важливим каталізатором майбутніх політичних процесів всередині Росії", – продовжив він.

Гудков зазначив, що кремлівські еліти вже усвідомили, поразка Путіна неминуча. Тому в Росії вже думають про можливого претендента, який очолить Росію після Путіна.

"Цілком очевидно, що боротьба відбуватиметься між силовиками, причому різними силовими відомствами. Тому усі угруповання навколо Путіна зараз займаються тим, що нарощують власні сили. Наприклад, формуються ПВК. У разі ослаблення ролі держави та ролі державних інститутів зростає роль приватних армій. І цілком очевидно, що вони братимуть участь у боротьбі за роль глави держави після Путіна", – підсумував Гудков.

"Це було зроблено не просто так". Чому Генштаб спростував свою ж заяву про вихід окупантів з Нової Каховки, - Левін

субота, 25 березень 2023, 9:28

23 березня поширилася інформація про нібито звільнення Нової Каховки, згідно з повідомленням про вихід звідти окупантів у зведенні Генштабу. Проте командування ЗСУ швидко спростувало таке трактування. Військовий аналітик, офіцер Армії оборони Ізраїлю І...

"Це буде поразка Заходу": Експерт сказав, чому партнери не дадуть Україні програти війну

субота, 25 березень 2023, 9:11

Західні держави не допустять поразки України у війні з країною-агресоркою Росією, адже в такому разі це буде їхньою поразкою, передають Патріоти України. Небезпека того, що Захід просто стоятиме осторонь і не допомагатиме, була з початку повномасштабно...