Поразка Путіна неминуча: У Кремлі почали готуватися до боротьби за крісло президента РФ, - Гудков

Колишній депутат Держдуми РФ, російський опозиційний політик Дмитро Гудков заявив, що російські силові структури почали нарощувати сили, у країні створюється все більше приватних військових компаній. Російські еліти готуються до боротьби за місце очільника Росії після відходу Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"Путін ні про якого наступника точно не думає, він хоче залишитися при владі після 2024 року, якщо можна на 6 років, якщо можна на 12. Знаємо, що у Путіна все йде за планом, думаю, що і його президентські терміни підуть за точно таким же планом війни, яку той планував виграти за 7 днів", – розповів Гудков в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Водночас, за його словами, лідери західних країн згуртувалися у своїй підтримці України, і стали більш рішучими. Свідченням цього є, зокрема, передача Києву бойових танків, а також обговорення надання сучасної авіації.

"Позиція Заходу змінилася навіть у тих країнах, де досить обережно завжди ставилися до конфлікту з Росією. Я так розумію, що військова поразка Путіна – це питання вирішене, все залежить тільки від того, коли це станеться. І, на мій погляд, саме військова поразка може стати таким важливим каталізатором майбутніх політичних процесів всередині Росії", – продовжив він.

Гудков зазначив, що кремлівські еліти вже усвідомили, поразка Путіна неминуча. Тому в Росії вже думають про можливого претендента, який очолить Росію після Путіна.

"Цілком очевидно, що боротьба відбуватиметься між силовиками, причому різними силовими відомствами. Тому усі угруповання навколо Путіна зараз займаються тим, що нарощують власні сили. Наприклад, формуються ПВК. У разі ослаблення ролі держави та ролі державних інститутів зростає роль приватних армій. І цілком очевидно, що вони братимуть участь у боротьбі за роль глави держави після Путіна", – підсумував Гудков.

Чергове "досягнення" Путіна: Під Краковом відкрили постійну базу спецпризначенців США

субота, 18 травень 2024, 16:03

США відкривають постійну базу спецпризначенців у Польщі під Краковом. Табір "Мирон" назвали на честь польського солдата Мирослава (Мирона) Луцького, який загинув в Афганістані під час підтримки операцій НАТО. Про це повідомляє RMF24 17 травня, передают...

Вовчанськ практично зруйнований ворогом - РНБО

субота, 18 травень 2024, 15:29

Місто Вовчанськ Харківської області практично зруйноване внаслідок атак ворога, але так і не захоплене ним. Про це заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Він повідо...