Поразка Росії та повалення Путіна: Колишній депутат Держдуми назвав умову зміни влади у Кремлі

Президент РФ Володимир Путін може бути відсторонений від влади в результаті поразки у війні проти України. Так звана ідеологія, пов'язана з Путіним, завершиться, коли еліти усунуть правлячий режим, передають Патріоти України.

Також слід провести "деідіотізацію" держави, оскільки Росія за час правління чинної влади запустила машину з обдурювання людей. Про це заявив колишній депутат російської Держдуми, полковник ФСБ у відставці Геннадій Гудков.

У ефірі телеканалу Україна 24 він розповів про те, що Путіна відсторонять від влади після військової поразки у війні проти України. Він вже став "кульгавою качкою". Після програшу російських військ на полі бою еліти задумаються над тим, щоб оформити відсторонення президента РФ.

"Путіна не можна залишати при владі. Яким способом? Військові поразки. Путін - Акелла, який промахнувся. Путін - вже не мачо, а кульгаюча на всі лапи качка і тому подібне. Ось тоді еліти задумаються над тим, щоб його прибрати і усунути, і тоді буде кінець путінізму", - сказав Гудков.

Також він додав, що крім "депутінізаціі" у Росії потрібно буде провести і "деідіотізацію", тому що в країні було запущено механізм щодо обдурювання людей.

"Путіну вдалося запустити конвеєр з обдурювання людей, перетворення їх на кінчених ідіотів, що підтримують найогидніші справи на планеті", - підкреслив Геннадій Гудков.

"Будуть тікати на кришках від унітазів": Карась розповів, чому РФ боїться наступ ЗСУ на Мелітополь

понеділок, 6 лютий 2023, 7:26

Російські загарбники дуже бояться наступу Збройних сил України на Мелітополь. Окупанти розуміють, що сучасне озброєння, яке нашій армії надають міжнародні партнери, а також бойовий дух українців створює для росіян неабияку загрозу. Про це в інтерв'ю "Г...

Здійснили чергове диво: Медики успішно вилучили частину гранати з тіла пораненого бійця у польових умовах

понеділок, 6 лютий 2023, 6:44

Мужність зараз проявляють не лише воїни ЗСУ, але й військові медики, які часом стикаються з неочікуваними небезпеками. Так, 4 лютого хіруги в польових умовах знову провели операцію з видалення гранати ВОГ, яка не розірвалася, з тіла військовослужбовця....