Поразка Росії та повалення Путіна: Колишній депутат Держдуми назвав умову зміни влади у Кремлі

Президент РФ Володимир Путін може бути відсторонений від влади в результаті поразки у війні проти України. Так звана ідеологія, пов'язана з Путіним, завершиться, коли еліти усунуть правлячий режим, передають Патріоти України.

Також слід провести "деідіотізацію" держави, оскільки Росія за час правління чинної влади запустила машину з обдурювання людей. Про це заявив колишній депутат російської Держдуми, полковник ФСБ у відставці Геннадій Гудков.

У ефірі телеканалу Україна 24 він розповів про те, що Путіна відсторонять від влади після військової поразки у війні проти України. Він вже став "кульгавою качкою". Після програшу російських військ на полі бою еліти задумаються над тим, щоб оформити відсторонення президента РФ.

"Путіна не можна залишати при владі. Яким способом? Військові поразки. Путін - Акелла, який промахнувся. Путін - вже не мачо, а кульгаюча на всі лапи качка і тому подібне. Ось тоді еліти задумаються над тим, щоб його прибрати і усунути, і тоді буде кінець путінізму", - сказав Гудков.

Також він додав, що крім "депутінізаціі" у Росії потрібно буде провести і "деідіотізацію", тому що в країні було запущено механізм щодо обдурювання людей.

"Путіну вдалося запустити конвеєр з обдурювання людей, перетворення їх на кінчених ідіотів, що підтримують найогидніші справи на планеті", - підкреслив Геннадій Гудков.

Може бити по бункерах: Що це за ракета Taurus, яку Україна офіційно запросила у Німеччини

понеділок, 29 травень 2023, 9:30

Крилаті ракети Taurus, які Україна офіційно запросила у Німеччини, можуть бити по ворожих цілях до 500 км. При цьому їхня швидкість сягає від 800 до 900 км/год, передають Патріоти України. Taurus підходить для атаки на бункери, аеродроми, мости та шлях...

Ідейний ворог України, небезпечніший за 100 солдат: Одеський суд виніс сенсаційне рішення щодо неприкаяного зрадника

понеділок, 29 травень 2023, 9:23

У суді обвинувачений не покаявся. Навпаки – шкодував, що його зарано викрили українські спецслужби . Малиновський районний суд Одеси призначив довічне позбавлення волі з конфіскацією майна для колишнього міліціянта Антона Мисика, обвинуваченого у держ...