Порівняв із Patriot: Путін похвалив діряву ППО Росії

Російський диктатор Володимир Путін несподівано похвалив ППО Росії, попри регулярну бавовну не тільки у прикордонних регіонах, а навіть у тилових аеродромах, зазначають Патріоти України.

Як пише пропагандистський ТАСС, під час зустрічі з губернатором Бєлгородської області Путін назвав російську ППО "однією з найкращих у світі". "Бойові дії показують, що ППО Росії — одна з найкращих у світі", - заявив Путін.

Крім того, диктатор зазначив, що Росія нібито виробляє більш ніж утричі більше ракет ППО, аналогічних Patriot. Цікаво, що під час зустрічі губернатор Білгородської області заявив, що від початку обстрілів ЗСУ у регіоні нібито загинули 25 жителів, 96 поранені. Це краще характеризує розхвалену російську ППО.

"РФ вже йде у наступ на Донеччині": Військовий експерт розповів, яка тактика у загарбників

понеділок, 6 лютий 2023, 13:44

Російські окупаційні війська намагаються атакувати позиції українських військових на окремих ділянках фронту. Зокрема, загарбники останнім часом дуже активізувалося на сході України. Про це повідомив військовий експерт Юрій Федоров, передають Патріоти...

Кого в Україні визнають непридатним до військової служби та чому з "білим квитком" теж можуть призвати - усі нюанси

понеділок, 6 лютий 2023, 13:30

Війна в Україні триває вже майже рік, стільки ж йде загальна мобілізація, під час якої повістки можуть вручатися й обмежено придатним до служби, й тим, хто до неї не придатний, передають Патріоти України. «Білий квиток» — документ, що видається військ...