
Ексглава Офісу президента Андрій Богдан зізнався, що коли Володимир Зеленський його звільняв, то порівняв із некоханою жінкою. Про це опальний можновладець заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону, зазначають Патріоти України.
«Він мені сказав: «Я не знаю, що ти робиш правильно, що - неправильно, але ти викликаєш у мене агресію в усьому», - процитував Богдан Зеленського.
Нагадаємо, Богдан був звільнений з посади керівника Офісу президента у лютому 2020 року. Джерела в ОП розповідали, що у Богдана був конфлікт з радником президента Андрієм Єрмаком, який згодом очолив Офіс президента замість нього.
Пізніше Зеленський вивів Богдана зі складу Ради національної безпеки та оборони.
Андрій Богдан відомий різкими словами при спілкуванні з нардепами з фракції «Слуга народу». Зокрема, це підтверджує його переписка з приводу голосування, оприлюднена журналістами.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...