"Порошенко для нас більший політичний ворог, ніж Зеленський", - голова партії "Голос" Кіра Рудик визначилась з пріоритетами

Катастрофічне падіння рейтенгів штовхає "Голос" на самовбивчу для патріотичного середовища війну з провідною проукраїнською партією держави.

Голова партії "Голос" Кіра Рудик заявила, що п'ятий президент України Петро Порошенко для їхньої політсили більший ворог, ніж нинішній глава держави Володимир Зеленський зі своїми "слугами". Про це політична спадкоємиця Вакарчука заявила в інтерв'ю "Українській правді", зазначають Патріоти України.

За словами Рудик, "Європейська Солідарність" і "Голос" говорили про те, що "є якісь моменти, в яких опозиційні сили повинні працювати разом".

"Є речі, в яких ми можемо працювати разом - питання Росії, питання війни, питання наїздів на українську мову. Абсолютно точно в нас тут позиція дуже схожа. Питання корупції - тут ми відразу "оп" і розходимося, питання Авакова - ми відразу "оп" і розходимося", - пояснила голова партії.

У той же час, відповідаючи на питання, хто для них більший політичний ворог - Зеленський чи Порошенко - Рудик сказала: "Порошенко... Тому що Зеленський не намагається нас так сильно "обійняти", як "Європейська Солідарність". Ну, тобто показати - так це ж просто наша частина".

Вірменія оголосила воєнний стан і загальну мобілізацію через поновлення бойових дій в Нагірному Карабасі

неділя, 27 вересень 2020, 13:43

Понад 10 тисяч осіб уже висловили бажання відправитися на фронт. Вранці 27 вересня у Нагірному Карабасі поновилися бойові дії між Азербайджаном і Вірменією. Через ситуацію, що склалася, вірменський прем’єр Нікол Пашинян запровадив воєнний стан і мобілі...

Кравчук з Фокіним отримали карт-бланш? Єрмак спонукає українську делегацію в ТКГ поскоріше домовитись з Москвою

неділя, 27 вересень 2020, 12:49

Також під час наради обговорили просування у питанні дзеркального розведення сил і засобів на чотирьох погоджених ділянках. Голова Офісу президента Андрій Єрмак закликав представників Тристоронньої контатної групи з питань Донбасу не затягувати процес ...