"Порошенко для нас більший політичний ворог, ніж Зеленський", - голова партії "Голос" Кіра Рудик визначилась з пріоритетами

Катастрофічне падіння рейтенгів штовхає "Голос" на самовбивчу для патріотичного середовища війну з провідною проукраїнською партією держави.

Голова партії "Голос" Кіра Рудик заявила, що п'ятий президент України Петро Порошенко для їхньої політсили більший ворог, ніж нинішній глава держави Володимир Зеленський зі своїми "слугами". Про це політична спадкоємиця Вакарчука заявила в інтерв'ю "Українській правді", зазначають Патріоти України.

За словами Рудик, "Європейська Солідарність" і "Голос" говорили про те, що "є якісь моменти, в яких опозиційні сили повинні працювати разом".

"Є речі, в яких ми можемо працювати разом - питання Росії, питання війни, питання наїздів на українську мову. Абсолютно точно в нас тут позиція дуже схожа. Питання корупції - тут ми відразу "оп" і розходимося, питання Авакова - ми відразу "оп" і розходимося", - пояснила голова партії.

У той же час, відповідаючи на питання, хто для них більший політичний ворог - Зеленський чи Порошенко - Рудик сказала: "Порошенко... Тому що Зеленський не намагається нас так сильно "обійняти", як "Європейська Солідарність". Ну, тобто показати - так це ж просто наша частина".

З архіву ПУ. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

субота, 16 січень 2021, 3:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...

"Непереможні воїни" кухаря Путіна: Після перекидання в ЦАР найманців ПВК "Вагнер" у повстанців з'явилися нові трофеї (фото)

п’ятниця, 15 січень 2021, 23:52

Сьогодні, 15 січня, стало відомо, що, незважаючи на операції урядових сил ЦАР проти бойовиків "Коаліції патріотів за зміни" і присутність військових РФ, в останні кілька тижнів повстанці тільки нарощують активність. Судячи з фото в Мережі, які наводить...