"Порошенко дозволив захоплювати рабів": Пропаганда "ДНР" вигадала нову страшилку про Україну

Пособниця бойовиків для росТБ розповіла, що сама бачила документ, нібито підписаний п`ятим президентом України Петром Порошенком.

Терористка Боня. Фото: скріншот з відео.

Терористка "ДНР" на прізвисько Боня розповідала про українців, які приїжджали на Донбас за "рабами". За її словами в інтерв'ю пропагандистського російському телеканалу "Зірка", нібито вона особисто в 2014 році бачила сімейну пару, яка приїхала в Донецьк із західної України, щоби оселитися в місті, передають Патріоти України.

Пособниця бойовиків для росТБ розповіла, що сама бачила документ, нібито підписаний п`ятим президентом України Петром Порошенком, який давав дозвіл приїжджим займати будь-який вподобаний ними будинок в місті. А якщо в ньому проживали люди, приїжджі могли взяти їх собі в якості "рабів" або "робочих".

"Стара" четвірка з сумськими номерами. Бабуся, дідусь, мішки у них якісь ... Коли запитали, чого вони тут шукають, вони показали нам документ, виписаний Петром Порошенком, на будинок, який їм сподобається. Вони туди можуть заселятися, тільки потрібно буде вписати туди адресу. А на питання, якщо там живуть люди, вони говорять: "Ну, будуть у нас працювати". Тому що за цим договором їм можна було мати трьох рабів і трьох робочих", – розповідала чергову страшилку терористка.

Крім того, Боня почала розповідати, що і після цього випадку зустрічала людей, які їхала на Донбас за "рабами". "По-моєму, це порушення конституції і взагалі будь-якого світового права. Ну, напевно, це стандарти Євросоюзу чи Європи", – міркувала терористка.

Хіти тижня. Попри санкції: Путін возив на зустріч із Зеленським "тіньового переговорника"

четвер, 12 грудень 2019, 5:00

Президент Росії Володимир Путін взяв із собою на "нормандський саміт" у Париж 9 грудня свого помічника і куратора щодо Донбасу Владислава Суркова у ролі так званого тіньового переговорника. "Сьогодні зоряний час Суркова – всі його конкуренти поза поряд...

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...