"Порошенко дозволив захоплювати рабів": Пропаганда "ДНР" вигадала нову страшилку про Україну

Пособниця бойовиків для росТБ розповіла, що сама бачила документ, нібито підписаний п`ятим президентом України Петром Порошенком.

Терористка Боня. Фото: скріншот з відео.

Терористка "ДНР" на прізвисько Боня розповідала про українців, які приїжджали на Донбас за "рабами". За її словами в інтерв'ю пропагандистського російському телеканалу "Зірка", нібито вона особисто в 2014 році бачила сімейну пару, яка приїхала в Донецьк із західної України, щоби оселитися в місті, передають Патріоти України.

Пособниця бойовиків для росТБ розповіла, що сама бачила документ, нібито підписаний п`ятим президентом України Петром Порошенком, який давав дозвіл приїжджим займати будь-який вподобаний ними будинок в місті. А якщо в ньому проживали люди, приїжджі могли взяти їх собі в якості "рабів" або "робочих".

"Стара" четвірка з сумськими номерами. Бабуся, дідусь, мішки у них якісь ... Коли запитали, чого вони тут шукають, вони показали нам документ, виписаний Петром Порошенком, на будинок, який їм сподобається. Вони туди можуть заселятися, тільки потрібно буде вписати туди адресу. А на питання, якщо там живуть люди, вони говорять: "Ну, будуть у нас працювати". Тому що за цим договором їм можна було мати трьох рабів і трьох робочих", – розповідала чергову страшилку терористка.

Крім того, Боня почала розповідати, що і після цього випадку зустрічала людей, які їхала на Донбас за "рабами". "По-моєму, це порушення конституції і взагалі будь-якого світового права. Ну, напевно, це стандарти Євросоюзу чи Європи", – міркувала терористка.

​Влада міняється: Аналітики прогнозують, що чекати Україні від поспішне призначення новим радником Трампа з нацбезпеки О’Браєна​

четвер, 19 вересень 2019, 20:38

Традиційно для себе – через твіт – президент Трамп представив публіці свого нового радника з національної безпеки Роберта О’Браєна, зазначають Патріоти України. Незначний поспіх з призначенням став наслідком суботньої атаки на нафтові об’єкти Саудів...

Хіти тижня. Лукашенко розповів про свою відставку та хто повинен керувати країною

четвер, 19 вересень 2019, 20:30

Ймовірним наступником білоруського лідера ряд експертів називає його старшого сина, 43-річного Віктора. Глава держави довго тягнув, але нарешті зробив важливу заяву. Він розповів, хто повинен керувати країною після нього, і назвав терміни свого відходу...