"Порошенко дозволив захоплювати рабів": Пропаганда "ДНР" вигадала нову страшилку про Україну

Пособниця бойовиків для росТБ розповіла, що сама бачила документ, нібито підписаний п`ятим президентом України Петром Порошенком.

Терористка Боня. Фото: скріншот з відео.

Терористка "ДНР" на прізвисько Боня розповідала про українців, які приїжджали на Донбас за "рабами". За її словами в інтерв'ю пропагандистського російському телеканалу "Зірка", нібито вона особисто в 2014 році бачила сімейну пару, яка приїхала в Донецьк із західної України, щоби оселитися в місті, передають Патріоти України.

Пособниця бойовиків для росТБ розповіла, що сама бачила документ, нібито підписаний п`ятим президентом України Петром Порошенком, який давав дозвіл приїжджим займати будь-який вподобаний ними будинок в місті. А якщо в ньому проживали люди, приїжджі могли взяти їх собі в якості "рабів" або "робочих".

"Стара" четвірка з сумськими номерами. Бабуся, дідусь, мішки у них якісь ... Коли запитали, чого вони тут шукають, вони показали нам документ, виписаний Петром Порошенком, на будинок, який їм сподобається. Вони туди можуть заселятися, тільки потрібно буде вписати туди адресу. А на питання, якщо там живуть люди, вони говорять: "Ну, будуть у нас працювати". Тому що за цим договором їм можна було мати трьох рабів і трьох робочих", – розповідала чергову страшилку терористка.

Крім того, Боня почала розповідати, що і після цього випадку зустрічала людей, які їхала на Донбас за "рабами". "По-моєму, це порушення конституції і взагалі будь-якого світового права. Ну, напевно, це стандарти Євросоюзу чи Європи", – міркувала терористка.

Податкові накладні не перевірялись: Заступник голови ДПС розповів, чому держава втрачала щомісяця 2 мільярди гривень

вівторок, 14 липень 2020, 20:16

За рік бюджет країни втрачав 24 мільярди, які можна було б витратити на соціальні потреби. На початку липня Україну сколихнув гучний фінансовий скандал - в результаті аудиту була виявлена шахрайська схема, за якою держава щомісяця недоотримувала 2 міль...

Хіти тижня. "Відчули себе білими людьми: Ненависть кримчан до України має цілком прагматичні причини", - Волошина

вівторок, 14 липень 2020, 20:00

"Словами про Крим і причини, які "завадили" його захищати, навіяне. Ненависть мешканців півострова до України має цілком прагматичні причини. Багато років спритні місцеві політики замість того, щоб припинити красти, розкрадати кримські землі і бюджети,...